Ekstraklasa | 2012-05-17 15:52:25 | Nadesłał: Grzegorz Gawin | Źrodlo: Wisła Kraków SA
Dragan Paljić nie jest już zawodnikiem Wisły Kraków. Biała Gwiazda rozstała się z Serbskim zawodnikiem za porozumieniem stron.
Dragan Paljić przyszedł do Wisły Kraków w 2010 roku. Przyczynił się do zdobycia przez klub z Krakowa jednego mistrzostwa Polski. Tegoroczne, słabe wyniki Białej Gwiazdy przyczyniły się jednak do rozwiązania umowy. Paljić rozegrał w Wiśle Kraków 70 spotkań i zdobył jedną bramkę.
Klub pragnie podziękować Draganowi za grę dla Wisły Kraków, za wkład w wywalczenie 13. tytułu mistrzowskiego i życzy powodzenia w dalszej karierze piłkarskiej.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.