Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2012-05-17 15:52:25 | Nadesłał: Grzegorz Gawin | Źrodlo: Wisła Kraków SA

Dragan Paljić odchodzi z Wisły Kraków

Fot.: Mateusz Czarnecki

Dragan Paljić nie jest już zawodnikiem Wisły Kraków. Biała Gwiazda rozstała się z Serbskim zawodnikiem za porozumieniem stron.

Dragan Paljić przyszedł do Wisły Kraków w 2010 roku. Przyczynił się do zdobycia przez klub z Krakowa jednego mistrzostwa Polski. Tegoroczne, słabe wyniki Białej Gwiazdy przyczyniły się jednak do rozwiązania umowy. Paljić rozegrał w Wiśle Kraków 70 spotkań i zdobył jedną bramkę.

Klub pragnie podziękować Draganowi za grę dla Wisły Kraków, za wkład w wywalczenie 13. tytułu mistrzowskiego i życzy powodzenia w dalszej karierze piłkarskiej.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane