Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2012-05-11 17:59:25 | Nadesłał: Mateusz Czarnecki | Źrodlo: KKS Lech Poznań S.A.

Ślusarski na dłużej w Lechu

Fot.: Dawid Ćmielewski

Napastnik Kolejorza związał się z klubem nową roczną umową. Istnieje w niej zapis, że po sezonie kontrakt Ślusarskiego może być prolongowany o kolejny rok. Poprzednia umowa piłkarza, który pierwsze kroki w seniorskiej piłce stawiał w Lechu wygasała 30 czerwca tego roku.

Ślusarski do Lecha powrócił w styczniu 2011 roku. Od tego czasu w niebiesko-białych barwach rozegrał 30 meczów i zdobył w nich 4 gole.

- Jestem kibicem Lecha od dziecka. Zawsze chciałem grać w tym klubie i marzę by zdobyć z Lechem mistrzostwo. Mam nadzieję, że ten cel uda się zrealizować już w nadchodzącym sezonie - powiedział po podpisaniu kontraktu napastnik Lecha Poznań, Bartosz Ślusarski.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane