Ekstraklasa | 2012-05-11 17:59:25 | Nadesłał: Mateusz Czarnecki | Źrodlo: KKS Lech Poznań S.A.
Napastnik Kolejorza związał się z klubem nową roczną umową. Istnieje w niej zapis, że po sezonie kontrakt Ślusarskiego może być prolongowany o kolejny rok. Poprzednia umowa piłkarza, który pierwsze kroki w seniorskiej piłce stawiał w Lechu wygasała 30 czerwca tego roku.
Ślusarski do Lecha powrócił w styczniu 2011 roku. Od tego czasu w niebiesko-białych barwach rozegrał 30 meczów i zdobył w nich 4 gole.
- Jestem kibicem Lecha od dziecka. Zawsze chciałem grać w tym klubie i marzę by zdobyć z Lechem mistrzostwo. Mam nadzieję, że ten cel uda się zrealizować już w nadchodzącym sezonie - powiedział po podpisaniu kontraktu napastnik Lecha Poznań, Bartosz Ślusarski.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.