Ekstraklasa | 2012-01-12 17:15:19 | Nadesłał: Mateusz Czarnecki | Źrodlo: Jagiellonia Białystok
Paweł Nowotka oraz Łotysz Artis Lazdins dołączą na testy do przebywającej w Cetniewie Jagiellonii. Do Żółto-Czerwonych dołączy również Maciej Makuszewski.
Paweł Nowotka (ur. 12.12.1984 r.) to obrońca, który ostatnio reprezentował barwy występującego na 4. poziomie rozgrywek w Norwegii Høland Idrettslag. W Polsce jego ostatnim klubem był Start Otwock. Do Żółto-Czerwonych dołączy w sobotę i najprawdopodobniej zagra w którymś ze sparingów.
Drugim zawodnikiem, który dołączy do Jagiellończyków jest Artis Lazdins (ur. 3.05.1986 r.). Łotysz występuje na pozycji pomocnika i reprezentuje barwy FK Jelgava, klubu z łotewskiej ekstraklasy. Lazdanis do klubu dołączy najprawdopodobniej już dzisiaj. To jak długo będzie trenował z Jagiellończykami zależy tylko i wyłącznie od formy jaką prezentuje.
Z dwudniowym opóźnieniem do kolegów w Cetniewie dołączy również Maciej Makuszewski, którego dalsza przyszłość w Klubie nie jest wciąż znana.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.