Ekstraklasa | 2012-01-09 16:00:20 | Nadesłał: Mateusz Czarnecki | Źrodlo: cracovia.pl
W poniedziałek piłkarze Cracovii spotkali się w centrum treningowym na Wielickiej o godzinie 13:00, po świąteczno-noworocznej przerwie urlopowej. Na zajcia nie dotarło - z różnych względów - pięciu piłkarzy.
Drużyna Cracovii na boisko wyszła o 14, gdyż wcześniej wszyscy zawodnicy mieli spotkanie z trenerem Dariuszem Pasieką i nową twarzą w sztabie szkoleniowym - Andrzejem Kobylańskim, który kilka dni temu został II trenerem.
Na pierwszym w nowym toku treningu nie pojawiło się kilku piłkarzy. Najwięcej emocji wśród dziennikarzy wzbudzała kwestia Tamira Cahalona. Izraelczyk nie zjawił się w Krakowie, co oznacza, że złamał warunki kontraktu i są już prowadzone działania, zmierzające ku zakończeniu współpracy z tym graczem. O szczegółach poinformujemy wkrótce.
Na treningu nie było również bośniacko-serbsko-czarnogórskiego tercetu: Milosa Kosanovicia, Vladimira Bojlevicia oraz Bojana Puzigacy. Wszyscy trzej w sobotę i niedzielę obchodzili prawosławne święta Bożego Narodzenia i w klubie pojawią się we wtorek. Na boisko nie wybiegli także Saidi Ntibazonkiza (sprawy prywatne), Alexandru Suvorov (trenował indywidualnie na siłowni) oraz Hesdey Suart (przechodził badania).
Z drużyną trenera Pasieki trenował natomiast Karol Kostrubała, który po półrocznym wypożyczeniu do KSZO Ostrowiec wrócił do Krakowa. Popularny "Kostek" będzie trenował z pierwsza drużyną, ponieważ szkoleniowiec Pasów chce mu się uważniej przyjrzeć.
Przez najbliższy tydzień drużyna będzie trenowała dwa razy dziennie (oprócz niedzieli - tylko jedne zajęcia). We wtorek na zajęciach ma się pojawić na testach pierwsza nowa twarz - napastnik z Łotwy.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.