Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2011-08-16 13:14:51 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: jagiellonia.pl

Powołanie dla Ćetkovicia i Kašćelana

Fot.: Dawid Ćmielewski

Dwaj zawodnicy Jagiellonii Marko Ćetković (na zdjęciu) i Mladen Kašćelan otrzymali powołanie do reprezentacji narodowej swego kraju na mecz eliminacyjny do Mistrzostw Europy Polska/Ukraina 2012. 2 września reprezentacja Czarnogóry zmierzy się w Cardiff z Walią.

Występujący w grupie „G” eliminacji czarnogórcy w 5. meczach zgromadzili 11. punktów i zajmują drugie miejsce, ustępując prowadzącym anglikom jedynie gorszym bilansem bramkowym. Ich najbliżsi rywale natomiast przegrali wszystkie dotychczasowe spotkania i okupują ostatnie miejsce w tabeli.

25-letni Ćetković wystąpił dotychczas w dwóch spotkaniach swojej reprezentacji. Debiutował w niej 17 listopada 2011 roku w wygranym 2:0 meczu z Azerbejdżanem. Z kolei dwa lata starszy Kašćelan ma już na koncie 16. występów w barwach narodowych, w których debiutował 6 czerwca 2009 roku w zremisowanym 2:2 meczu z Cyprem.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane