Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2010-05-14 18:39:24 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa

Lech będzie jeździł luksusowym autokarem

Fot.: Dawid Ćmielewski

Lech Poznań podpisał dwie umowy z firmą MAN i Biurem Podróży Funclub. Obie będą obowiązywać przez trzy lata, a dzięki nim klub będzie miał do dyspozycji najnowocześniejszy autokar. Oficjalnym przewoźnikiem Lecha został też Funclub.

- Dzięki nowej umowie nasi piłkarze będą mieli do dyspozycji najnowocześniejszy model autokaru, którym nie porusza się żaden inny klub w Europie. Podpisujemy dwie umowy. Dzięki nim nasz nowy oficjalny przewoźnik, firma Funclub mogła po promocyjnej cenie nabyć autobus do firmy MAN. W sezonie mamy tym samem do wykorzystania limit aż 65 tysięcy kilometrów - mówi wiceprezes Lecha, Arkadiusz Kasprzak.

- Bardzo się cieszę, że dziś podpisujemy nową umowę. Na kolejne trzy lata zostajemy partnerem transportu Lecha Poznań. Nasz wybór nie był przypadkowy, a Lech to odpowiedni partner. Zdecydowaliśmy związać się z drużyną, która konsekwentnie dąży do celu i regularnie prezentuje się na arenie międzynarodowej. Mam nadzieję, że najbliższe trzy sezony będą równie owocne. Dokładnie na takiego partnera czekaliśmy - mówił dr Christian Schader, prezes zarządu MAN Acounting Center.

- Naszą współpracę rozpoczęliśmy już dwa lata temu. Przewoziliśmy zawodników podczas różnych okazji w Poznaniu, jak również piłkarzy drużyn zagranicznych, gdy Lech grał w Pucharze UEFA i Lidze Europy. Nasza miłość do klubu dojrzała i zdecydowaliśmy się pójść krok dalej. Pojawiła się możliwość zakupu od MAN-a absolutnie luksusowego pojazdu. Z bardzo dużą uwagą dobieramy nasze autokary. Dla nas to z pewnością korzystna umowa. MAN autokar wyprodukował, my go kupiliśmy, a Lech będzie nim jeździł - mówił Piotr Sućko, członek zarządu Funclub.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane