Europejskie Puchary | 2010-08-05 19:54:31 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: KKS Lech Poznań
Obrońca Lecha Poznań, Bartosz Bosacki we wczorajszym meczu ze Spartą otrzymał czerwoną kartkę. Klub w tej sprawie złoży jednak odwołanie.
- Naszym zdaniem sędzia pomylił się pokazując w tej sytuacji czerwoną kartkę dla Bosackiego. Nasz zawodnik nie brał udziału w całym zajściu. Dlatego składamy odpowiednie dokumenty i odwołujemy się od tej decyzji. Liczymy, że kara dla Bartka zostanie anulowana - mówi dyrektor sportowy Lecha, Marek Pogorzelczyk.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








