Europejskie Puchary | 2008-06-30 15:12:00 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: kkslech.com
Już we wtorek, 1 lipca o godzinie 12:00 w szwajcarskiej miejscowości Nyon odbędzie się losowanie par I rundy kwalifikacyjnej Pucharu UEFA 2008/2009. Wśród 80 drużyn, które przystąpią do walki o awans do II rundy znajdują się dwa polskie zespoły. Lech Poznań oraz Legia Warszawa. Zarówno Legia jak i Lech będą rozstawionymi drużynami w pierwszej rundzie, co oznacza, że lechici mogą trafić na teoretycznie łatwiejszego rywala, ale głównie ze wschodu.
Potencjalnymi rywalami „Kolejorza” w I rundzie mogą być zespoły z Kazachstanu, Gruzji czy Azerbejdżanu. Jeśli jednak Lechowi dopisało by szczęście w losowaniu, to poznaniacy mogą pojechać do kraju nieco bliżej oddalonego od Polski np. do Lichtensteinu, bądź San Marino. Losowanie rozpocznie się w najbliższy wtorek o godzinie 12:00 czasu polskiego w Nyonie. Najpierw odbędzie się losowanie par Ligi Mistrzów, a następnie Pucharu UEFA. Relację na żywo z losowania będzie można śledzić na stronie internetowej www.uefa.com lub w telewizji Eurosport. Po wylosowaniu przeciwnika poznaniaków w I rundzie, niezwłocznie poinformujemy o tym fanów w serwisie KKSLECH.com
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.