Europejskie Puchary | 2008-06-25 13:52:00 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: KKS Lech Poznań
Mecze Lecha Poznań w Pucharze UEFA będzie można zobaczyć w telewizji. – Podpisaliśmy umowę dotyczącą praw transmisyjnych z największym na ryku europejskim graczem w tej dziedzinie, firmą Sportfive – mówi prezes Lecha Poznań, Andrzej Kadziński. – Jestem przekonany, że nasze mecze będzie można zobaczyć w telewizji publicznej.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








