Europejskie Puchary | 2008-06-21 21:12:55 | Nadesłał: Lech Ćmielewski | Źrodlo: MKS Cracovia SSA
Nie tak wyobrażaliśmy sobie pierwszy mecz w Pucharze Intertoto z białoruską drużyną Shakhtyor Soligorsk. Piłkarze „Pasów” prowadzili do przerwy 1:0, ale ostatecznie przegrali 1:2. Podopieczni Stefana Majewskiego przez godzinę grali w dziesiątkę, bowiem czerwoną kartkę (za dwie żółte) ujrzał Kamil Witkowski.
CRACOVIA – SHAKHTYOR SOLIGORSK 1 : 2 (1 : 0)
1:0 - Nowak 26\'
1:1 - Leonchik 69\'
1:2 - Bychanok 73\'
Żółte kartki: Polczak, Witkowski (Cracovia) oraz Zhukovski (Shakhtyor).
Czerwona kartka: Witkowski (30\'-za drugą żółtą).
Cracovia: Cabaj – Kulig, Polczak, Tupalski, Wasiluk – Pawlusiński (73\' Majoros), Baran (62\' Karwan), Kłus (75\' Kostrubała), Nowak – Witkowski, Krzywicki.
Shakhtyor: Makauchik – Zhukovski, Leonchik, Bukatkin (60\' Bychanok), Hukaila, Rios (41\' Nikifarenka), Ziuleu (61\' Martsinovich), Kavalchuk, Balanovich, Chalei, Branfiłow.
Sędzia: Joseph Attard (Malta).
Widzów: ok. 5000.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.