Piłka Nożna » Europejskie Puchary » Liga Mistrzów

Liga Mistrzów | 2016-11-02 22:47:55 | Nadesłał: Aleksandra Jarzynka | Źrodlo: inf. własna

Legia napisała historię. Remis z Realem przy Łazienkowskiej!

Życie pisze najpiękniejsze scenariusze. Legia Warszawa zremisowała przy Łazienkowskiej z Realem Madryt, 3:3!

Wynik już w pierwszej minucie meczu otworzył Bale. Pół godziny później było już 2:0 dla gości i wszyscy spodziewali się raczej powtórki z Madrytu niż kontaktowego gola dla Legii. W 40. minucie wszystkich zaskoczył Odjidja-Ofoe, który popisał fantastycznym strzałem sprzed pola karnego i w samo okno bramki Relu.

W drugiej połowie niespodziewanie do wyrównania doprowadził Radović. A to co stało się na siedem minut przed końcem regulaminowego czasu gry przeszło najśmielsze oczekiwania wszystkich kibiców Legii. Mistrzowie Polski wyszli na prowadzenie z ubiegłorocznym triumfatorem tych najbardziej elitarnych klubowych rozgrywek! Radość gospodarzy nie trwała jednak długo, bo dwie minuty później remis ustalił Kovacić. Legioniści mogą być jednak z siebie zadowoleni.

Legia Warszawa - Real Madryt 3:3 (1:2)

Bramki: Odjidja-Ofoe (40.), Radović (58.), Moulin (83.) - Bale (1.), Benzema (35.), Kovacić (85.)

Legia: Malarz - Bereszyński, Rzeźniczak, Pazdan, Hlousek - Kopczyński, Moulin - Guilherme, Odjidja-Ofoe (86. Jodłowiec), Radović (77. Prijović) - Nikolić (69. Kucharczyk)
Real: Navas - Carvajal, Nacho, Varane, Coentrao (77. Asensio) - Bale, Kovacić, Kroos, Ronaldo - Morata (85. Diaz), Benzema (65. Vazquez)