Liga Europy | 2008-09-16 20:53:35 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: KKS Lech Poznań
Trener Austrii Wiedeń, Karl Daxbacher w niedzielę gościł w Polsce, by obejrzeć mecz Lecha z Wisłą Kraków. Gra Kolejorza zrobiła na nim spore wrażenie - Jest już dla mnie jasne jak ten zespół był w stanie wygrać z Grasshoppers aż 6:0 - mówi Daxbacher - Będziemy potrzebować dwóch bardzo dobrych spotkań w naszym wykonaniu, żeby pokonać ekipę z Poznania
Austriacy na swojej stronie internetowej piszą oczywiście o ostatniej wygranej Kolejorza. „To była demonstracja siły naszego przeciwnika przed meczem Pucharu UEFA" można przeczytać na stronie FK Austria.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.