Liga Europy | 2008-09-09 19:56:22 | Nadesłał: Kacper Kaczmarczyk | Źrodlo: Inf. własna
Lech w ciągu 3 dni ma szansę zarobić 2,5 mln złotych. Dzięki awansowi w P. UEFA, "Kolejorz" spotka się 1 października, z austriacką Austrią Wiedeń i 3 dni później, z Legią Warszawa.
Znając "poznańskie" realia, piłkarze w obydwu meczach, będą dopingowani przez komplet publiczności. Ponad 50 tysięcy kibiców na trybunach to zyski, równe 10% procent budżetu Lecha. Ewentualny awans do rundy grupowej, to zyski kilka razy większe. Czyżby Lech miał zostać najbogatszym klubem w Polsce?
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.