Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Europejskie Puchary » Liga Europy

Liga Europy | 2008-09-09 19:56:22 | Nadesłał: Kacper Kaczmarczyk | Źrodlo: Inf. własna

Lech zarobi 2,5 miliona złotych w 3 dni?

Fot.: Dawid Ćmielewski

Lech w ciągu 3 dni ma szansę zarobić 2,5 mln złotych. Dzięki awansowi w P. UEFA, "Kolejorz" spotka się 1 października, z austriacką Austrią Wiedeń i 3 dni później, z Legią Warszawa.

Znając "poznańskie" realia, piłkarze w obydwu meczach, będą dopingowani przez komplet publiczności. Ponad 50 tysięcy kibiców na trybunach to zyski, równe 10% procent budżetu Lecha. Ewentualny awans do rundy grupowej, to zyski kilka razy większe. Czyżby Lech miał zostać najbogatszym klubem w Polsce?

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane