Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Europejskie Puchary » Liga Europy

Liga Europy | 2008-05-17 13:17:00 | Nadesłał: Piotr Ciapała | Źrodlo: inf. własna

"Citizens" zagrają w Pucharze UEFA

Manchester City zagra w Pucharze UEFA. Wszystko dzięki temu, że drużyna z City od Manchester Stadium wygrała klasyfikacje Fair Play.

Manchester City rzutem na taśmę pokonał Fulham Londyn w tej klasyfikacji. Sven-Goran Eriksson był bardzo zadowolony z tego, iż jego drużynie udało się zakwalifikować do europejskich pucharów.

"Citizens" nie wygrali jednak klasyfikacji Fair Play. Manchester zajął dopiero szóstą pozycję w tym rankingu, jednak wyprzedzające go drużyny zapewniły sobie start w europejskich pucharach.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane