Liga Europy | 2008-05-17 13:17:00 | Nadesłał: Piotr Ciapała | Źrodlo: inf. własna
Manchester City zagra w Pucharze UEFA. Wszystko dzięki temu, że drużyna z City od Manchester Stadium wygrała klasyfikacje Fair Play.
Manchester City rzutem na taśmę pokonał Fulham Londyn w tej klasyfikacji. Sven-Goran Eriksson był bardzo zadowolony z tego, iż jego drużynie udało się zakwalifikować do europejskich pucharów.
"Citizens" nie wygrali jednak klasyfikacji Fair Play. Manchester zajął dopiero szóstą pozycję w tym rankingu, jednak wyprzedzające go drużyny zapewniły sobie start w europejskich pucharach.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.