Liga Europy | 2008-05-01 20:41:19 | Nadesłał: Michał Sobczak | Źrodlo: inf. własna
Zenit Sankt Petersburg z łatwością rozprawił się z Bayernem Monachium w drugim meczu półfinałowym Pucharu UEFA. Podopieczni Dicka Advocaata pewnie wygrali 4:0 i zagrają w finale.
Zenit Sankt Petersburg - Bayern Monachium 4:0 (2:0)
1:0 Pogrebnyak 4. min
2:0 Żyrianow 39. min
3:0 Fayzulin 54. min
4:0 Pogrebnyak 73. min
Pierwszy mecz: 1:1. Awans: Zenit.
Żółte kartki: Pogrebnyak (Zenit) oraz Toni, Schweinsteiger (Bayern)
Sędziował: Tom Henning Ovrebo (Norwegia)
Widzów: 21 500
Zenit: Małafiejew - Anyukow, Szirokow, Kriżanac, Gorszkow - Denisow (90. Ionow), Tymoshchuk, Żyrianow - Dominguez (89. Ho Lee), Fayzulin, Pogrebnyak
Bayern: Kahn - Lahm, Lucio, Demichelis, Jansen (46. Lell) - Ze Roberto (46. Podolski), van Bommel - Schweinsteiger, Ribery - Klose (62. Sosa), Toni
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.