Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Europejskie Puchary » Liga Europy

Liga Europy | 2011-12-16 12:53:06 | Nadesłał: Mateusz Czarnecki | Źrodlo: KP Legia Warszawa

Sytuacja kadrowa Legii po meczu z Hapoelem

fot.: Mateusz Czarnecki

Po porażce z Hapoelem Tel Awiw sytuacja kadrowa w stołecznym zespole nie uległa pogorszeniu. Nikt nie wykartkował się przed pierwszym meczem 1/16 finału tego turnieju.

Przed potyczką w Izraelu zagrożeni byli Ariel Borysiuk oraz Artur Jędrzejczyk. Obaj znaleźli się poza kadrą meczową i utrzymają swój „status” w kolejnym meczu. Na stadionie Bloomfield żaden z podopiecznych Macieja Skorży nie obejrzał żółtej kartki, dlatego wszyscy piłkarze będą do dyspozycji sztabu szkoleniowego na mecze w rundzie wiosennej.

W meczu z Izraelczykami nie wystąpił Dusan Kuciak. Słowak musiał „odpokutować” karę jednego spotkania za czerwoną kartkę, którą otrzymał w potyczce z PSV Eindhoven. W czwartek Maciej Skorża nie mógł liczyć również na kontuzjowanych Marcina Komorowskiego i Ivicę Vrdoljaka.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane