Liga Europy | 2010-12-04 16:19:28 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: lechpoznan.pl
- Patrząc na grupowe zmagania Kolejorza można być optymistą w kwestii 1/16 finału Ligi Europy. Lech pokazał się z bardzo dobrej strony w meczach z Manchesterem City i Juventusem w Turynie – uważa były pomocnik Lecha Poznań, Arkadiusz Bąk.
- Dodatkowo w meczu z Juve na własnym boisku dopisało mu trochę szczęścia, które w futbolu jest niezbędne. Jeśli poznaniacy z tak samo dobrej strony zaprezentują się w meczach fazy pucharowej, a i fortuna wciąż będzie po ich stronie to na pewno nie są na straconej pozycji. Nie porównywałbym tegorocznego awansu z tym, który poznaniacy wywalczyli dwa lata temu. Uważam, że oba są znakomitymi osiągnięciami, na które lechici w pełni zasłużyli. Nie porównywałbym także która z drużyn Kolejorza jest silniejsza. Wiem jednak, że gdyby połączyć obie te ekipy to byłby to najmocniejszy zespół – dodał Arkadiusz Bąk.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.