Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Europejskie Puchary » Liga Europy

Liga Europy | 2010-12-04 16:19:28 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: lechpoznan.pl

„Lech nie jest bez szans” – Arkadiusz Bąk

Fot.: Dawid Ćmielewski

- Patrząc na grupowe zmagania Kolejorza można być optymistą w kwestii 1/16 finału Ligi Europy. Lech pokazał się z bardzo dobrej strony w meczach z Manchesterem City i Juventusem w Turynie – uważa były pomocnik Lecha Poznań, Arkadiusz Bąk.

- Dodatkowo w meczu z Juve na własnym boisku dopisało mu trochę szczęścia, które w futbolu jest niezbędne. Jeśli poznaniacy z tak samo dobrej strony zaprezentują się w meczach fazy pucharowej, a i fortuna wciąż będzie po ich stronie to na pewno nie są na straconej pozycji. Nie porównywałbym tegorocznego awansu z tym, który poznaniacy wywalczyli dwa lata temu. Uważam, że oba są znakomitymi osiągnięciami, na które lechici w pełni zasłużyli. Nie porównywałbym także która z drużyn Kolejorza jest silniejsza. Wiem jednak, że gdyby połączyć obie te ekipy to byłby to najmocniejszy zespół – dodał Arkadiusz Bąk.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane