Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Europejskie Puchary » Liga Europy

Liga Europy | 2010-11-04 08:47:50 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: lechpoznan.pl

Lech prawdopodobnie bez Tshibamby

Fot.: Dawid Ćmielewski

W czwartkowym meczu z Manchesterem City Lech Poznań najprawdopodobniej będzie musiał poradzić sobie bez Joela Tshibamby. Napastnik Kolejorza, który zdobył honorową bramkę w przegranym 1:3 spotkaniu na City of Manchester Stadium jest mocno przeziębiony.

Z tego powodu pochodzący z Demokratycznej Republiki Konga snajper nie wziął udziału w ostatnim treningu przedmeczowym i wątpliwe, aby był brany pod uwagę przy ustalaniu składu na mecz z Manchesterem City.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane