Liga Europy | 2010-11-04 08:47:50 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: lechpoznan.pl
W czwartkowym meczu z Manchesterem City Lech Poznań najprawdopodobniej będzie musiał poradzić sobie bez Joela Tshibamby. Napastnik Kolejorza, który zdobył honorową bramkę w przegranym 1:3 spotkaniu na City of Manchester Stadium jest mocno przeziębiony.
Z tego powodu pochodzący z Demokratycznej Republiki Konga snajper nie wziął udziału w ostatnim treningu przedmeczowym i wątpliwe, aby był brany pod uwagę przy ustalaniu składu na mecz z Manchesterem City.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








