Twórz z nami ten serwis

Poznańscy kibice reklamowali mecz z Unią

Fot.: Dawid Ćmielewski

SSSŻ Skorpiony, po kursach zabytkowym tramwajem i angielskim piętrowym autobusem postanowiło zareklamować niedzielny mecz miejscowego PSŻ-etu z tarnowską Unią innym środkiem lokomocji. W sobotę w godzinach południowych po poznańskich ulicach jeździł amerykański school bus, na pokładzie którego można było dostrzec najwierniejszych kibiców.

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Polecane