Twórz z nami ten serwis

Dynamo Krasnodar pokonany w Warszawie!

Fot.: Magdalena Kudzia

Wczorajszy wieczór na długo zapadnie w pamięć warszawskich kibiców. W rewanżowym spotkaniu 1/8 Pucharu Challenge siatkarze Politechniki pokonali rywali z Rosji 3:1, dzięki czemu wyrównali stan rywalizacji na 1-1. W "złotym secie" podopieczni Radosława Panasa nie dali najmniejszych szans gościom z Krasnodru i rozbili ich 15:8. W ćwierćfinale przeciwnikiem "Inżynierów" będzie ukraiński Lokomotiv Charków.

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Polecane