Wczorajszy wieczór na długo zapadnie w pamięć warszawskich kibiców. W rewanżowym spotkaniu 1/8 Pucharu Challenge siatkarze Politechniki pokonali rywali z Rosji 3:1, dzięki czemu wyrównali stan rywalizacji na 1-1. W "złotym secie" podopieczni Radosława Panasa nie dali najmniejszych szans gościom z Krasnodru i rozbili ich 15:8. W ćwierćfinale przeciwnikiem "Inżynierów" będzie ukraiński Lokomotiv Charków.
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.



