Twórz z nami ten serwis

Najlepszy z najlepszych

Forum to dotyczy artykułu: Najlepszy z najlepszych

Poznansinho 166 miesięcy temu

Nie wiem co napisać. Z jednej strony chce napisać, że prawda (w sensie utrzymywania drużyny na dobrym poziomie tak długo), z drugiej jednak ten tekst jest tak słaby, że... Notka biograficzna o Fergusonie i informacja, ze wg autora txtu jest lepszy niż Mourinho... Poza wstępem w zasadzie można by go skrócić do zdania "Ferguson jest najlepszy, a już zwłaszcza lepszy od Mourinho" ;)


Crusader 165 miesięcy temu

Do Poznansinho----Zgadzam sie z autorem tekstu.Ferguson to instytucja i to o nim jest ten tekst.Koncowe porownanie z Mourinho tez jest trafne.Dodam od siebie że J.M.to zwykly cham(nie przystoi nauczycielowi) i zarozumialec.Nie umniejszam jego zaslug i zdobytych trofeów ale jest jak choragiewka.Moze szuka nowych wyzwan a moze tylko idzie tam gdzie dadza wiecej?Kibicuje Realowi Madryt ale wcale mi sie nie podoba ze teraz tam trenuje.W teksie mamy hold dla Fergusona a Ty chyba tego nie zrozumiales.Szacunek nalezy sie wg.mnie wlasnie takim trenerom jak Ferguson czy Guy Roux(ponad 40 lat trener Auxerre)oraz wladzom klubow ktore tak dlugo daja kredyt zaufania takim ludziom(niezaleznie od wynikow).


Krzysztof Zarychta 164 miesięcy temu

Nie mówię, że tekst jest idealny bo tak nie jest. W tym krótkim reportażu chciałem zawrzeć, że nie trzeba zmieniać co 5 minut klubu by odnosić sukcesy. Przykładem tego jest bohater tego tekstu. Mourinho w tym tekście to postać marginalna a w rzeczywistości zupełnie inna niż Ferguson. Szkot przez swoją ciężką pracę czy to w MU czy jeszcze w Aberdeen zdobył szacunek trenerów i kibiców. Portugalczyk natomiast, po kilku latach zawodowego coachingu uważa się za najlepszego na świecie. To po prostu samozwaniec, bo jak można nazwać inaczej człowieka, który sam o sobie powiedział "The Special One" i nikt mi nie wmówi, że pewność siebie w tym wypadku to dobra cecha, bo takim zachowaniem na pewno nie zdobędzie jednej z najważniejszej rzeczy dla zawodowego trenera, szacunku przeciwników.


LenisHvin 24 miesięcy temu

Nie zapominaj, że bukmacher to przede wszystkim biznes i nie wszystkie ruchy marketingowe będą dla Ciebie równie przydatne. Wybierz wiarygodnego bukmachera. Możesz go znaleźć na stronie https://www.probukmacher.pl/. Są recenzje, które pomogą Ci wybrać.


Odpowiedz

Aby móc utowrzyć nowy temat lub odpowiedzieć, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze newsy

Najnowsze galerie

Polecane