Twórz z nami ten serwis

Piłkarze Wisły Kraków przepraszają

Forum to dotyczy artykułu: Piłkarze Wisły Kraków przepraszają

Poznansinho 206 miesięcy temu

najpierw niech oddadzą z połowę swoich gaży, żeby załatać dziurę w budżecie, to porozmawiamy... same słowa nic nie znaczą. Piłkarzyki z Estonii pewnie zarabiają z 6 razy mniej i potrafią pokonać mistrza Polski


Odpowiedz

Aby móc utowrzyć nowy temat lub odpowiedzieć, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze newsy

Najnowsze galerie

Polecane