Najnowsze newsy

Boks » Boks zawodowy

Boks zawodowy | 2009-11-27 23:18:00 | Nadesłał: mickjagger | Źrodlo: inf. własna

Gala w Ełku: wyniki walk

Fot.: Wojciech Szymański

W piątkowy wieczór odbyła się gala boksu zawodowego organizowana przez Bullit KnockOut Promotions. Podczas "Wojak Boxing Night" odbyło się trzy pojedynki przed głównym wydarzeniem wieczoru, w którym Rafał Jackiewicz zmierzył się z Delvinem Rodriguezem.

Na otwarciu gali Maciej Myszkin (4-0-0, 2 KO) pokonał jednogłośnie na punkty Grigora Sarohanina (1-2-0, o KO).

W dziesięcio-rundowym pojedynku pomiędzy Tomaszem Hutkowskim (16-0-1, 11 KO) a [/b]Ismailem Abdoulem[/b] (32-17-2, 13 KO) górą był polski pięściarz. Hutkowski walkę wygrał jednogłośnie na punkty, zaś sama walka do tych, które warto pamiętać z pewnością nie należała.

Belg niemal całe 10 rund koncentrował się na obronie i na przetrwaniu pełnego dystansu.

W ostatniej przedwalce wieczoru Krzysztof Włodarczyk (42-2-1, 31 KO) nie dał najmniejszych szans Bułgarowi Konstantinowi Semerdjievi (27-12-2, 16 KO) punktując go na dystansie 10 rund. Polski pięściarz posłał rywala na deski w drugim starciu, ale Bułgar zdołał się otrząsnąć. potem jednak walka była wybitnie jednostronna - Włodarczyk atakował krótkimi akcjami, jednakże większość jego inicjatywy wynikała z tego, iż Bułgar był zupełnie bierny. Niemal bez odpowiedzi pozostawiał kolejne ciosy ze strony Polaka.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane