Najnowsze newsy

Żużel - Turnieje

PSB: Polacy pokonali Team Słowiański
W Krośnie rozegrano pierwszy mecz z serii Polish Speedway Battle. Polacy pokonali Team Słowiański 52:38. Orły Cieślaka spisały się świetnie, ale to Grigorij Łaguta był najlepszym zawodnikiem na torze.[Turnieje]»

[2015-04-11 22:13:26]
SBPC: Rosjanie wygrali w Güstrow
Deszczowe Güstrow okazało się szczęśliwe dla rosyjskich żużlowców, którzy wygrali II rundę Speedway Best Pairs Cup. Na drugim miejscu z dorobkiem 21 punktów uplasowali się reprezentanci Dani. Na najniższym stopniu podium stanęli Polacy. Przez niesprzyjające warunki atmosferyczne nie został rozegrany bieg barażowy i finałowy. Ostatnia runda SBPC odbędzie się 9 maja w duńskim Esbjergu.[Turnieje]»

Sprzedaż biletów na mecz Polska - Dania
1 maja na torze Stadionu Miejskiego odbędzie się mecz z udziałem reprezentacji Polski i Danii. Dziś ruszyła sprzedaż biletów na to wydarzenie. Wejściówki nabywać można w siedzibie ostrowskiego klubu, od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 15.00, a także za pośrednictwem strony kupbilet.pl.[Turnieje]»

[2015-04-01 10:19:45]
Eliminacje Złotego Kasku odwołane
Nie dojdą do skutku zaplanowane na środę Eliminacje Złotego Kasku w Grudziądzu. Niekorzystna aura, która od dłuższego czasu utrzymuje się w mieście nad Wisłą nie pozwoliła na rozegranie zawodów. Pierwsze podejście do rozegrania eliminacji miało miejsce w miniony czwartek w Pile.[Turnieje]»

Eliminacje Złotego Kasku przeniesione do Grudziądza
Z powodu nieprzychylnej aury eliminacje Złotego Kasku, pierwotnie zaplanowane w Pile nie odbyły się. Decyzja o odwołaniu zawodów zapadła po pierwszej serii startów, po której zawodnicy zażądali rozmowy z arbitrem. Po konsultacjach zdecydowano o odwołaniu zawodów, gdyż tor nie pozwalał na bezpiecznie ściganie spod taśmy. W związku z niekorzystnymi prognozami pogody w Pile, Polski Związek Motorowy zdecydował o przeniesieniu imprezy do Grudziądza.[Turnieje]»

[2015-03-25 17:32:47]
Ceny biletów na finał MPPK
W najbliższą niedzielę na stadionie im. Alfreda Smoczyka odbędzie się finał Mistrzostw Polski Par Klubowych. Wiadomo już, że barw FOGO Unii Leszno będą bronić Tobiasz Musielak i Piotr Pawlicki. Początek zawodów zaplanowano na godzinę 15:00. Oprócz leszczyńskich Byków, w turnieju wystąpią drużyny z Ostrowa, Łodzi, Gorzowa, Rzeszowa, Zielonej Góry, i Tarnowa.[Turnieje]»

[2015-03-25 17:28:59]
W piątek 15-lecie Kasprzaka
W najbliższy piątek na stadionie im. Edwarda Jancarza rozegrane zostaną zawody z okazji 15-lecia startów kapitana żółto-niebieskich - Krzysztofa Kasprzaka. Znana jest już lista zawodników, którzy wystąpią w tych zawodach.[Turnieje]»

Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi w Lesznie
Fot.: Lech Ćmielewski

W ubiegłym roku pierwsze w historii rozgrywek Speedway Ekstraligi Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi odbyły się na torze w Tarnowie. W sezonie 2015 impreza dla najlepszych zawodników PGE Ekstraligi zostanie zorganizowana na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie. Zawody odbędą się 2 sierpnia (niedziela).[Turnieje]»

GKSŻ podała numery startowe na finał MPPK
Fot.: Lech Ćmielewski

W tym roku wyjątkowo wcześnie, bo już 29 marca, a więc na tydzień przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych wyłonieni zostaną pierwsi medaliści mistrzostw Polski. Tego dnia w Lesznie odbędzie się finał Mistrzostw Polski Par Klubowych. Główna Komisja Sportu Żużlowego podała dziś numery startowe poszczególnych teamów, zakwalifikowanych do turnieju.[Turnieje]»

[2015-03-10 18:37:33]
Biało-czerwoni odkryli karty
Fot.: Dawid Ćmielewski

Reprezentacja Polski ogłosiła swój skład na inauguracyjne zawody cyklu Speedway Best Pairs Cup. W ekipie gospodarzy wystąpi obecny wicemistrz świata, Krzysztof Kasprzak, były wicemistrz świata, Jarosław Hampel oraz indywidualny mistrz świata juniorów, Piotr Pawlicki. Polacy długo czekali z ogłoszeniem swojego zestawienia na zawody, które odbędą się 28 marca w Toruniu. Warto dodać, że Krzysztof Kasprzak i Jarosław Hampel, wystartują we wszystkich trzech turniejach cyklu Speedway Best Pairs Cup.[Turnieje]»

[2015-03-09 17:49:32]
1 maja mecz Polska-Dania w Ostrowie
Już niemal tradycyjnie 1 maja na torze Stadionu Miejskiego odbędzie się mecz z udziałem żużlowej reprezentacji Polski. Tym razem rywalami biało-czerwonych będzie drużyna Danii, z którą Polacy przegrali w 2 sierpnia 2014 zaledwie jednym punktem w finale DPŚ.[Turnieje]»

[2015-03-07 18:02:37]
Best Pairs Cup za trzy tygodnie
Fot.: Lech Ćmielewski

Już tylko trzy tygodnie zostały do inauguracji sezonu 2015. Wielkie, międzynarodowe ściganie na MotoArenie rozpocznie turniej Speedway Best Pairs Cup. Do tej pory, pięć drużyn ujawniło swoje składy. Wciąż nie znamy nazwisk żużlowców, którzy będą reprezentować kadrę Polski i Australii. Obie reprezentacje trzymają w szachu swoich rywali i do końca ustalają odpowiednią taktykę na turniej o puchar Speedway Best Pairs.[Turnieje]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane