Najnowsze newsy

Żużel » Turnieje

Turnieje | 2015-08-25 17:41:29 | Nadesłał: Dominika Albrecht | Źrodlo: start.gniezno.pl

Wybierz uczestnika Turnieju Chrobrego

Dzisiaj o godzinie 12:00 wystartował plebiscyt na piętnastego uczestnika Międzynarodowych Indywidualnych Mistrzostw Nice Polskiej Ligi Żużlowej O Koronę Bolesława Chrobrego – Pierwszego Króla Polski. Kibice mogą wybrać zawodnika poprzez głosowanie SMS-owe.

- Zgodnie z tym, co sygnalizowaliśmy podczas konferencji prasowej inicjującej promocję zawodów, kwestię wyboru jednego zawodnika, który pojedzie w turnieju z tzw. dziką kartą, oddajemy kibicom. Od początku bardzo chcieliśmy aby wybór ten dotyczył tylko wychowanków Startu Gniezno. Niestety jest on nieco ograniczony z uwagi na fakt wcześniejszego potwierdzenia startów w Niemczech przez Adriana Gomólskiego i Mirka Jabłońskiego oraz udziału Kacpra Gomólskiego w SGP Challenge w Rybniku. Dlatego na liście znalazło się tylko siedmiu zawodników – powiedział Dariusz Imbierowicz, prezes TŻ „Start”.

Numery zawodników:

1. Adrian Gała
2. Maciej Fajfer
3. Marcin Wawrzyniak
4. Oskar Fajfer
5. Wojciech Lisiecki
6. Dawid Wawrzyniak
7. Michał Piosicki

Aby wziąć udział w głosowaniu, wystarczy wysłać SMS-a na numer 71601 o treści turniej. (numer zawodnika). Koszt jednej wiadomości tekstowej wynosi 1 zł (1,23 zł z VAT). SMS-y można przesyłać w nieograniczonej ilości do 27 sierpnia (czwartek) do godz. 23:59. Wyniki głosowania będą na bieżąco publikowane za pośrednictwem FanPage Startu Gniezno na Facebooku.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane