Najnowsze newsy

Żużel » Turnieje

Turnieje | 2015-07-31 20:55:34 | Nadesłał: Dominika Albrecht | Źrodlo: ksmkrosno.pl

1/2 Srebrnego Kasku: Wygrana Czai, rekord toru Drabika

Zwycięstwem Artura Czai zakończył się półfinał Srebrnego Kasku w Krośnie. Drugie miejsce wywalczył Maksym Drabik, który ustanowił nowy rekord krośnieńskiego toru. Cztery okrążenia pokonał w 68,44.

Wyniki:

1. Artur Czaja (PGE Stal Rzeszów) - 13 (3,3,2,3,2)
2. Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław) - 11 (2,3,3,3,w)
3. Mateusz Borowicz (MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia) - 10 (3,2,3,d,2)
4. Alex Zgardziński (SPAR Falubaz Zielona Góra) - 10 (2,1,3,3,1)
5. Oskar Bober (KMŻ Motor Lublin) - 9 (3,0,3,w,3)
6. Hubert Łęgowik (MRGARDEN GKM Grudziądz) - 9 (1,w,2,3,3)
7. Ernest Koza (Unia Tarnów) - 9 (0,3,2,2,2)
8. Patryk Rolnicki (Unia Tarnów) - 8 (2,2,2,2,d)
-----------------------------------------------------------------------
9. Arkadiusz Madej (Unia Tarnów) - 8 (1,2,1,1,3) - rezerwowy
-----------------------------------------------------------------------
10. Rafał Karczmarz (MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów) - 7 (1,2,0,1,3)
11. Damian Dróżdż (Betard Sparta Wrocław) - 6 (3,1,w,2,w)
12. Krystian Rempała (PGE Stal Rzeszów) - 6 (0,1,1,2,2)
13. Robert Chmiel (ŻKS ROW Rybnik) - 5 (2,0,1,1,1)
14. Mike Trzensiok (MRGARDEN GKM Grudziądz) - 4 (1,3,-,-,-)
15. Arkadiusz Potoniec (SPAR Falubaz Zielona Góra) - 2 (0,1,0,0,1)
16. Dawid Wawrzyniak (Łączyńscy-Carbon Start Gniezno) - 1 (0,0,d,1,d)
17. Eryk Budzyń (Unia Tarnów) - 1 (1,u,0,u)

Bieg po biegu:

1. Borowicz, Rolnicki, Madej, Koza
2. Bober, Chmiel, Trzensiok, Potoniec
3. Dróżdż, Drabik, Łęgowik, Wawrzyniak
4. Czaja, Zgardziński, Karczmarz, Rempała
5. Koza, Karczmarz, Dróżdż, Chmiel
6. Czaja, Rolnicki, Potoniec, Łęgowik (w/su)
7. Drabik, Borowicz, Zgardziński, Bober
8. Trzensiok, Madej, Rempała, Wawrzyniak
9. Drabik, Koza, Rempała, Potoniec
10. Zgardziński, Rolnicki, Chmiel, Wawrzyniak (d4)
11. Borowicz, Czaja, Budzyń, Dróżdż (w/u)
12. Bober, Łęgowik, Madej, Karczmarz
13. Czaja, Koza, Wawrzyniak, Bober (w/u)
14. Drabik, Rolnicki, Karczmarz, Budzyń (u4)
15. Łęgowik, Rempała, Chmiel, Borowicz (d3)
16. Zgardziński, Dróżdż, Madej, Potoniec
17. Łęgowik, Koza, Zgardziński, Budzyń
18. Bober, Rempała, Dróżdż (w/u), Rolnicki (d)
19. Karczmarz, Borowicz, Potoniec, Wawrzniak (d4)
20. Madej, Czaja, Chmiel, Budzyń (u4) (Drabik w/2min)

Bieg dodatkowy o 8. miejsce:

21. Madej (w/2min)

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane