Najnowsze newsy

Żużel » Ligi polskie » Speedway Ekstraliga

Speedway Ekstraliga | 2015-08-15 20:36:09 | Nadesłał: Dominika Albrecht | Źrodlo: speedwayekstraliga.pl

Orzeczenia KOL

15 sierpnia obradowała w Bydgoszczy, pod przewodnictwem Zbigniewa Owsianego, Komisja Orzekająca Ligi, która wydała orzeczenia w sprawach: Nickiego Pedersena, Jacka Gajewskiego, Klubu Sportowego Toruń S.A. i Unia Leszno S.S.A.

Nicki Pedersen za kopnięcie w nogę menadżera drużyny KS Toruń Jacka Gajewskiego podczas meczu 12. Rundy DMP KS Toruń – FOGO Unia Leszno otrzymał karę pieniężną w wysokości 30.000 zł.

Jacek Gajewski w związku z meczem KS Toruń – FOGO Unia Leszno za prowokowanie Nickiego Pedersena, złamanie regulaminu organizacyjnego DMP oraz wypowiedzi prasowe został ukarany łącznie kwotą 8.000 zł w zawieszeniu na pół roku. Ponadto ma zakaz przebywania w parku maszyn i wykonywania swej funkcji w trakcie meczu z MRGARDEN GKM Grudziądz 16 sierpnia.

W sprawie meczu 12. Rundy DMP rozgrywanego pomiędzy drużynami KS Toruń a FOGO Unia Leszno, nałożono na KS Toruń łączne kary w wysokości 8.000 zł w zawieszeniu na pół roku za rzucanie przedmiotów do parku maszyn oraz za zamieszki pomiędzy kibicami obu drużyn.

Unia Leszno S.S.A. otrzymała łączną karę w wysokości 9.000 zł (w zawieszeniu na pół roku) za dopuszczenie do wniesienia i odpalenia rac w trakcie meczu z MRGARDEN GKM Grudziądz i za wystąpienie zamieszek pomiędzy kibicami obu drużyn po wyścigu 8 meczu KS Toruń – FOGO Unia Leszno.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane