Najnowsze newsy

Żużel - Ligi polskie - 1. liga

Orzeł Łódź - ŻKS ROW Rybnik 43:47
Zawodnicy ZKS ROW Rybnik okazali się lepsi w niedzielnym meczu rozegranym w Łodzi, pokonując miejscowego Orła 47:43. Tym samym bonus trafia na konto zespołu prowadzonego przez trenera Jana Grabowskiego. W ekipie gospodarzy ponownie liderami okazali się Jason Doyle (17+1) i Mads Korneliussen (15). Wśród przyjezdnych najlepszym zawodnikiem był Michał Szczepaniak, który zdobył 10 punktów.[1. liga]»

PGE Marma Rzeszów – Carbon Start Gniezno 64:26
Wysoką porażką Carbon Startu Gniezno zakończył się mecz na szczycie Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Czerwono-czarni ulegli PGE Marmie Rzeszów 26:64. Gospodarzy do triumfu poprowadził Kenni Larsen, który zdobył „płatny” komplet punktów. Dla gnieźnian najwięcej „oczek” wywalczył Wadim Tarasienko – siedem.[1. liga]»

Polonia Bydgoszcz - Orzeł Łódź 54:36
Po pasjonującym spotkaniu, pełnym walki i zwrotów akcji, Polonia pokonała Orła Łódź 54:36. To oznacza, że punkt bonusowy za lepszy bilans dwumeczu pozostał w Bydgoszczy. Najlepszym zawodnikiem gospodarzy okazał się Szymon Woźniak, który zapisał na swoim koncie 13 "oczek" i bonus. Wśród przyjezdnych po 11 punktów zdobyli Jason Doyle oraz Mads Korneliussen[1. liga]»

GKM Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils 58:31
Wysoką wygraną GKM-u Grudziądz zakończyło się dzisiejsze spotkanie przeciwko Lokomotivovi Daugavpils. Ponownie najskuteczniejszy wśród "żółto-niebieskich" okazał się Sebastian Ułamek (14+1). Dla przyjezdnych najwięcej punktów zdobył Joonas Kylmaekorpi (8+1).[1. liga]»

Carbon Start Gniezno - PGE Marma Rzeszów  51:39
Zwycięstwem Carbon Startu Gniezno zakończył się hitowy mecz 7 kolejki Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Zawodnicy trenera Dariusza Śledzia pokonali PGE Marme Rzeszów 51:39. Najlepszym zawodnikiem wśród gospodarzy okazał się Jonas Davidsson, który zapisał na swoim koncie 14 "oczek". W ekipie przyjezdnych liderem był Kenni Larsen, zdobywca 12 punktów.[1. liga]»

[2014-06-08 16:10:25]
KMŻ Lublin - ŻKS ROW Rybnik 53:37
Zwycięska passa KMŻ Lublin trwa. W dzisiejszym spotkaniu podopieczni trenera Mariana Wardzały pokonali ŻKS ROW Rybnik 53:37. Liderami gospodarzy okazali się Robert Miśkowiak (13+1) i Davey Watt (13). Kibice śląskiego zespołu mogą być zadowoleni z postawy Chrisa Harrisa, który zdobył 11 punktów.[1. liga]»

Polonia Bydgoszcz - Carbon Start Gniezno 57:33
Pierwsza porażka Gniezna i długo wyczekiwane zwycięstwo Bydgoszczy - tak można podsumować spotkanie szóstej rundy Nice Polskiej Ligi Żużlowej pomiędzy zespołami z tych miast. W teamie z Wielkopolski zwiodła para Jonas Davidsson - Adrian Gomólski. Dobrze poradzili sobie zaś Bjarne Pedersen i Wadim Tarasienko. Bydgoszczanie zyskali na powrocie po kontuzji Patricka Hougaarda, który razem z Hansem Andersenem był dziś nie do pokonania.[1. liga]»

[2014-06-01 18:02:06]
GKM Grudziądz - KMŻ Lublin 44:46
Do małej niespodzianki doszło w meczu w Grudziądzu, gdzie miejscowy GKM uległ zespołowi z Lublina 46:44. Gości do zwycięstwa poprowadzili Cameron Woodward (10+2) i Davey Watt (11+1). Wśród gospodarzy najlepiej spisali się Rafał Okoniewski (13) oraz Sebastian Ułamek (11+2).[1. liga]»

ŻKS ROW Rybnik - Orzeł Łódź 45:45
Kibice zgromadzeni na rybnickim owalu mogli obejrzeć dzisiaj niezwykle zacięte zawody, bowiem miejscowy ŻKS ROW zremisował z Orłem Łódź 45:45. Tym samym obie drużyny musiały podzielić się punktami. Kapitalne zawody w zespole gości odjechali Jason Doyle i Mads Korneliussen, którzy ani razu nie przegrali z rywalami. Wśród podopiecznych trenera Jana Grabowskiego liderem okazał się junior, Kacper Woryna, zdobywca 11 "oczek" i jednego bonusu.[1. liga]»

PGE Marma Rzeszów - Lokomotiv Daugavpils 69:21
W meczu rozpoczynającym 6. kolejkę Nice Polskiej Ligi Żużlowej, zawodnicy PGE Marmy rozgromili na własnym torze Lokomotiv Daugavpils 61:29. Rzeszowianie byli dzisiaj praktycznie bezbłędni, o czym świadczyć może zaledwie jeden zremisowany bieg. Wysoką formę potwierdził dzisiaj Kenni Larsen, zdobywając komplet 15 punktów. Wśród Łotyszy honoru starał się bronić Joonas Kylmaekorpi, który zapisał na swoim koncie 7 "oczek".[1. liga]»

Lokomotive Daugavpils - ŻKS ROW Rybnik 54:36
Zespół z Daugavpils nadal nie pokonany na własnym terenie. Dzisiaj żużlowcy Lokomotivu wygrali z ŻKS ROW Rybnik 54:36. Najlepszym jeźdźcem gospodarzy był Joonas Kylmaekorpi, który zgromadził na swoim koncie 12 punktów i bonus. Wśród podopiecznych trenera Jana Grabowskiego na słowa pochwały zasługują junior Kacper Woryna (8+1) i Michał Szczepaniak (10+1).[1. liga]»

KMŻ Lublin - Polonia Bydgoszcz 48:42
Zwycięstwem gospodarzy na ich własnym torze w Lublinie zakończyło się spotkanie z Polonią Bydgoszcz. Goście przez znaczną część meczu prowadzili, jednak błędy i silna motywacja przeciwników sprawiły, że kolejny raz bydgoszczanie musieli uznać wyższość rywali. Wśród zawodników KMŻ Lublin najlepiej spisali się Andriej Kudriaszow i Robert Miśkowiak. Goście byli silni dzięki postawie Szymona Woźniaka i Mateusza Szczepaniaka.[1. liga]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane