Najnowsze newsy

Żużel - Ligi polskie - 1. liga

PGE Marma Rzeszów – Orzeł Łódź 55:35
W drugim finałowym meczu Nice Polskiej Ligi Żużlowej PGE Marma Rzeszów pokonała na własnym torze Orła Łódź 55:35. Dzięki temu zwycięstwu zespół ze stolicy Podkarpacia awansował do ENEA Ekstraligi. Najlepszymi zawodnikami "Żurawi" okazali się Kenni Larsen (14+1) i Peter Ljung (15). Wśród przyjezdnych kolejny raz prym wiódł Jason Doyle (11).[1. liga]»

Orzeł Łódź - PGE Marma Rzeszów 48:42
W pierwszym finałowym meczu Nice Polskiej Ligi Żużlowej Orzeł Łódź pokonał na własnym terenie PGE Marmę Rzeszów 48:42. Gospodarzy do zwycięstwa poprowadzili: Jason Doyle, Mads Korneliussen i Jakub Jamróg, którzy łącznie zdobyli 34 punkty. Wśród gości z dobrej strony zaprezentowali się Peter Ljung (13) i Kenni Larsen (10). Już za tydzień rewanżowe spotkanie w stolicy Podkarpacia.[1. liga]»

GKM Grudziądz - Orzeł Łódź 47:43
Wynikiem 47:43 zakończyło się dzisiejsze spotkanie GKM-u Grudziądz z Orłem Łódź. Grudziądzanie pomimo zwycięstwa na własnym obiekcie odpadają z rywalizacji Play-Off Nice Polskiej Ligi Żużlowej. O awansie zadecydowały dwa ostatnie biegi, które wygrali goście i to oni mogą cieszyć się z możliwości walki w dalszej fazie rozgrywek. Ponownie w obu ekipach nie zawiedli liderzy, czyli Rafał Okoniewski (12+1) i Jason Doyle (14+1).[1. liga]»

Polonia Bydgoszcz - ŻKS ROW Rybnik 58:32
Ostatnia kolejka rundy zasadniczej Nice Polska Liga Żużlowa była szczęśliwa dla Polonii Bydgoszcz. Dzięki wygranej z Rybnikiem, może być spokojna o swój byt w I lidze. Dzisiejszy dobry wynik był zasługą postawy Roberta Kościechy, Marcina Jędrzejewskiego, Patricka Hougaarda i Szymona Woźniaka. W teamie gości jedynie Chris Harris stanął na wysokości zadania i dzielnie walczył z rywalami.[1. liga]»

GKM Grudziądz - Orzeł Łódź 46:44
Niewiele brakowało, a osłabiony brakiem swoich liderów Orzeł Łódź sprawiłby niespodziankę w Grudziądzu. Zawodnicy prowadzeni przez Roberta Kempińskiego dopiero w ostatnim biegu zapewnili sobie wygraną 46:44. Mimo zwycięstwa punkt bonusowy "zabrali" ze sobą goście. Do zwycięstwa miejscowych poprowadziło trio: Rafał Okoniewski (10+2), Norbert Kościuch (11+1) i Andriej Karpow (11). Wśród przyjezdnych prym wiódł Jakub Jamróg (13).[1. liga]»

ŻKS ROW Rybnik - Carbon Start Gniezno 68:22
Chyba nikt nie wyobrażał sobie takiego rozstrzygnięcia meczu pomiędzy ŻKS-em ROW Rybnik, a Carbonem Startem Gniezno. Miejscowe "Rekiny" rozgromiły przyjezdnych aż 68:22, dzięki czemu do dwóch meczowych punktów mogą dopisać bonus. Bohaterem dzisiejszego spotkania był bez wątpienia Kacper Woryna, który zdobył komplet 15 "oczek".[1. liga]»

PGE Marma Rzeszów - Polonia Bydgoszcz 57:33
W rewanżowym spotkaniu pomiędzy PGE Marmą Rzeszów a Polonią Bydgoszcz rzeszowianie ponownie byli górą. Na własnym torze pokonali bydgoszczan 57:33, dzięki bardzo dobrej postawie prowadzących pary. Wśród zawodników drużyny gości wyróżnili się Hans Andersen, Marcin Jędrzejewski i Szymon Woźniak.[1. liga]»

Lokomotiv Daugavpils – Carbon Start Gniezno 53:37
Drużyna Carbon Startu Gniezno przegrała, w meczu jedenastej kolejki Nice Polskiej Ligi Żużlowej, w Daugavpils z miejscowym Lokomotivem 37:53. W szeregach Czerwono-czarnych najlepszy był Wadim Tarasienko – zdobywca trzynastu punktów. W ekipie gospodarzy prym wiodło trzech żużlowców. Maskim Bogdanow i Andrzej Lebiediew wywalczyli po dwanaście „oczek”, Kjastas Puodżuks natomiast dziesięć. Łotysze zgarnęli pełną pulę do ligowej tabeli.[1. liga]»

[2014-08-03 16:57:24]
KMŻ Lublin - Orzeł Łódź 34:56
Przerwa wakacyjna doskonale wpłynęła na łodzian, którzy pokonali dzisiaj KMŻ Lublin 56:34. Dzięki zwycięstwu podopieczni trenera Lecha Kędziory oddalili się od strefy spadkowej, co na pewno ucieszy kibiców Orła. Liderami gości byli Jason Doyle (14) i Antonio Lindbaeck (12+1). Wśród gospodarzy prym wiedli Davey Watt (10+1), Robert Miśkowiak (9) oraz Dawid Lampart (9).[1. liga]»

Polonia Bydgoszcz - KMŻ Lublin 50:40
Polonia Bydgoszcz dzięki wygranej nad KMŻ Lublin zdobyła punkt bonusowy i awansowała na czwarte miejsce w tabeli Nice Polska Liga Żużlowa. Najlepszym zawodnikiem wśród gospodarzy był Szymon Woźniak, wśród gości z dobrej strony pokazali się Robert Miśkowiak i Dawid Lampart.[1. liga]»

GKM Grudziądz - PGE Marma Rzeszów 50:40
W hicie 10. kolejki Nice Polskiej Ligi Żużlowej GKM Grudziądz pokonał na własnym torze PGE Marmę 50:40. Najlepszym zawodnikiem gospodarzy okazał się Rafał Okoniewski, który tylko raz musiał uznać wyższość rywali. Punkt bonusowy dla rzeszowian uratowali Kenni Larsen i Scott Nicholls, którzy wygrali podwójnie biegi nominowane.[1. liga]»

Carbon Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz 52:38
Carbon Start Gniezno w walce o awans do Ekstraligi, nie odpuszcza żadnego meczu. Tym razem zawodnicy z pierwszej stolicy Polski, pokonali na własnym torze Polonię Bydgoszcz 52:38. Ponieważ w pierwszym spotkaniu nad Brdą padł wynik 57:33 dla ówczesnych gospodarzy, punkt bonusowy pojechał na Kujawy.[1. liga]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane