Najnowsze newsy

Żużel » Ligi polskie » 1. liga

1. liga | 2015-03-09 17:59:06 | Nadesłał: Dominika Albrecht | Źrodlo: zksrow.rybnik.com.pl

Po prezentacji w Rybniku

W niedzielę 8 marca odbyła się prezentacja drużyny ŻKS ROW Rybnik na sezon 2015. Imprezę poprowadzili Tomasz Lorek oraz Wacław Troszka. Prezentacja rozpoczęła się filmem podsumowującym ubiegłoroczny sezon, zaś później przyszedł czas na gości. Jako pierwsi na kanapie zasiedli prezes rybnickiego klubu, Krzysztof Mrozek oraz prezydent miasta Rybnik, Piotr Kuczera. Obaj panowie dotarli zaprezentowali się publiczności na motocyklach żużlowych.

-Fajnie się na nich jeździ. Ja liczę, że rybniccy żużlowcy pokażą wszystkim jak się na tym jeździ. Niech ta drużyna pokaże, że Rybnik żużlem stoi! Fajnie byłoby, żeby w tej w drużynie panowała świetna atmosfera. Jesteśmy w stanie zrobić wspólnie naprawdę wiele - powiedział Piotr Kuczera. Prezydent miasta otrzymał od kibiców prezent - koszulkę z imieniem i nazwiskiem prezydenta Rybnika.

Na prezentacji ogłoszono, że sponsorem głównym ŻKS ROW Rybnik została firma Termo-Rex. -Oprócz pieniędzy z miasta będą nas również sponsorować różne firmy. Możemy już teraz powiedzieć, że naszym głównym sponsorem będzie firma Termo-Rex. To będzie nasz drugi rok współpracy z tą spółką - oznajmił Krzysztof Mrozek. -Byliśmy już w tamtym roku. Lubimy Rybnik, lubimy żużel. Ten rok powinien być bardzo dobry dla rybnickiego klubu. W tym roku te pieniądze są duże. Jeśli wszystko podliczymy to ten awans powinien być - stwierdził Jacek Jussak, prezes Termo-Rexu.

Prezentacja obfitowała w liczne atrakcje dla kibiców. Były sztuczne ognie, konkursy zdjęciowe oraz spotkania z żużlowcami po prezentacji. Warto też dodać, że niesamowitą umiejętność pokazał adept szkółki żużlowej - Dawid Jona, który zjechał ze schodów na rowerze górskim. Na imprezie zabrakło jedynie Ilii Czałowa, który ma problem z wizą oraz Maxa Fricke, który jest jeszcze w Australii. - Nie ukrywam, że ta prezentacja należała do jednej z najlepszych na której byłem - skomentował krótko Sebastian Ułamek.

W poniedziałek ma się odbyć pierwszy w tym roku trening na torze rybnickiej drużyny. Dla większości zawodników będzie to pierwsza okazja do wyjazdu na tor w tym roku. Start treningu o godzinie 15:30.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane