Najnowsze newsy

Siatkówka - Reprezentacje

[2019-09-09 14:48:50]
Siatkarki powitane
Fot.: CEV

W poniedziałek o godz. 9:20 polskie siatkarki wylądowały na lotnisku Chopina w Warszawie. Podopieczne Jacka Nawrockiego wróciły z turnieju finałowego CEV Mistrzostw Europy kobiet, na którym zajęły ostatecznie czwarte miejsce.[Reprezentacje]»

[2019-09-05 23:38:15]
Sparingowe zwycięstwa Serbów
Fot.: FIVB

Przygotowujące się do mistrzostw Europy reprezentacje Słowenii i Serbii rozegrały dwa towarzyskie mecze. W Lublanie w hali „Stożice” dwukrotnie lepszy okazał się zespół trenera Slobodana Kovaca, który debiutował w roli szkoleniowca reprezentacji Serbii.[Reprezentacje]»

[2019-08-26 18:57:05]
Jan Hadrava w czeskiej kadrze
Fot.: Anna Jabłczyk

Jan Hadrava z kadrą Czech przygotowuje się do mistrzostw Europy. Nasi południowi sąsiedzi będą jednym z grupowych rywali Polski i oba zespoły zmierzą się 16 września.[Reprezentacje]»

Reprezentacja Polski mężczyzn na zgrupowanie w Arłamowie
Fot.: Anna Jabłczyk

Vital Heynen, trener reprezentacji Polski mężczyzn powołał 16 zawodników na zgrupowanie w Arłamowie poprzedzające CEV Mistrzostwa Europy 2019.[Reprezentacje]»

Martyna Łukasik: bardzo cieszy kolejna wygrana 3:0
Fot.: CEV

Reprezentacja Polski odniosła drugie zwycięstwo podczas CEV Mistrzostw Europy kobiet 2019. W sobotę biało-czerwone bardzo pewnie pokonały Portugalię 3:0 (25:14, 25:16, 25:11). - Przeciwko Portugalii zagrałyśmy dużo lepiej i spokojniej. Bardzo cieszy nas kolejna wygrana - powiedziała Martyna Łukasik, atakująca polskiej drużyny.[Reprezentacje]»

Szeroki skład kadry Polski mężczyzn na Puchar Świata 2019
Fot.: Anna Jabłczyk

Vital Heynen, trener reprezentacji Polski mężczyzn wskazał szeroki skład kadry narodowej na Puchar Świata 2019 w Japonii.[Reprezentacje]»

Nikola Grbić nie jest już trenerem kadry Serbii
Fot.: FIVB

Jak podała w piątek w oficjalnym komunikacie Serbska Federacja Siatkówki - Nikola Grbić nie jest już trenerem kadry Serbii. Przypomnijmy, że szkoleniowiec prowadził reprezentację Serbii od 2015 roku. Wspólnie z zespołem sięgnął po złoty medal Ligi Światowej, a także brązowy medal mistrzostw Europy.[Reprezentacje]»

[2019-08-15 10:04:37]
Dwa mecze siatkarek z Niemkami
Fot.: CEV

Polskie siatkarki wkroczyły w decydującą fazę przygotowań do mistrzostw Europy. W czwartek i piątek biało-czerwone rozegrają dwa mecze z reprezentacją Niemiec - pierwsze odbędzie się w Muenster, a drugi w Bremie.[Reprezentacje]»

Michał Mieszko Gogol: Póki co bardzo cię cieszymy
Fot.: Anna Jabłczyk

W niedzielę w gdańskiej Ergo Arenie Polacy ostatecznie przypieczętowali swój awans na przyszłoroczne letnie Igrzyska Olimpijskie, których gospodarzem będzie Tokio. Biało-czerwoni zanotowali na swoim koncie komplet zwycięstw, oddając w całym turnieju zaledwie jeden set. W najbliższych tygodniach nasi reprezentanci przygotowywać się będą do nadchodzących mistrzostw Europy, a następnie do Pucharu Świata.[Reprezentacje]»

Julien Lyneel: zapominamy o Gdańsku i skupiamy się na mistrzostwach Europy
Fot.: FIVB

Reprezentacja Francji przegrała z Polską 0:3 najważniejszy mecz turnieju kwalifikacyjnego w Gdańsku, zamykając sobie pierwszą z dwóch otwartych furtek do Tokio. Drugą siatkarze znad Loary spróbują przejść w styczniu, podczas europejskich kwalifikacji. Na razie jednak koncentrują się na tym, by dobrze zaprezentować się w nadchodzących mistrzostwach Starego Kontynentu. Jak wyglądał gdański turniej z perspektywy przyjmującego Jastrzębskiego Węgla?[Reprezentacje]»

Thibault Rossard: Musimy radzić sobie w trudnych sytuacjach
Fot.: FIVB

Reprezentacja Francji pokonała w czterech setach Tunezję na zakończenie turnieju kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich. Francuzi o bilet do Tokio powalczą w turnieju kontynentalnym, który odbędzie się w styczniu. - Musimy radzić sobie w trudnych sytuacjach, ponieważ w pojedynku z polską drużyną nie potrafiliśmy znaleźć rozwiązania naszych problemów – powiedział Thibault Rossard, przyjmujący francuskiej drużyny.[Reprezentacje]»

Aleksander Śliwka: Cel został osiągnięty
Fot.: Anna Jabłczyk

Zwycięstwem nad Słowenią reprezentacja Polski przypieczętowała awans na igrzyska olimpijskie Tokio 2020. – Pracowaliśmy cały okres reprezentacyjny na ten turniej i wywalczyliśmy awans w bardzo dobrym stylu. Cel został osiągnięty – powiedział po niedzielnym spotkaniu Aleksander Śliwka, przyjmujący biało-czerwonych.[Reprezentacje]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane