Najnowsze newsy

Siatkówka - Reprezentacje

Piotr Nowakowski otworzył wystawę „Od Tokio… do Tokio. Siatkarska droga na Olimp”
Fot.: Magdalena Kudzia

Piotr Nowakowski, środkowy VERVY Warszawa ORLEN Paliwa, wraz z Mirosławem Rybaczewskim otworzył wystawę „Od Tokio… do Tokio. Siatkarska droga na Olimp”, upamiętniającą historię polskiej siatkówki na igrzyskach olimpijskich. Ekspozycja przygotowana przez Volley Bajkę dostępna jest w Muzeum Sportu i Turystyki.[Reprezentacje]»

Mecze towarzyskie reprezentacji Polski kobiet i mężczyzn
Fot.: Anna Jabłczyk

Polski Związek Piłki Siatkowej informuje o kolejnych meczach towarzyskich reprezentacji Polski kobiet i mężczyzn.[Reprezentacje]»

Karol Kłos: Liga będzie mocna i ciekawa
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

wałoby to pewne sprawy – stwierdził Karol Kłos, środkowy reprezentacji Polski i PGE Skry Bełchatów, który opowiada o kończącym się już zgrupowaniu kadry w Spale i zbliżających się rozgrywkach ligowych.[Reprezentacje]»

Komunikat dotyczący stanu zdrowia Mateusza Bieńka
Fot.: Anna Jabłczyk

W środę rano w Łodzi Mateusz Bieniek – reprezentant Polski przeszedł zabieg operacyjny lewego kolana.[Reprezentacje]»

Bardzo dobre wiadomości dla kibiców
Fot.: Anna Jabłczyk

- Mamy bardzo dobre wiadomości dla kibiców - powiedział Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej, Jacek Kasprzyk, który w piątek odwiedził w Spale kadrę siatkarzy, będącą od 1 czerwca na zgrupowaniu w miejscowym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich Centralnego Ośrodla Sportu.[Reprezentacje]»

[2020-06-03 17:11:14]
#WracamyDoGry - parkiet i piach:
Fot.: Anna Jabłczyk

- Wracamy do siatkówki na ile to możliwe - mówi mistrz świata z 2018 roku, przyjmujący Bartosz Kwolek. Środa była kolejnym dniem zgrupowania kadry siatkarzy w Ośrodku PrzygotowańOlimpijskich COS w Spale. Odbył się pierwszy trening z podziałem na grupy - przed południem był trening w sali i na siłowni, a następnie zajęcia zostały przeniesione na piasek.[Reprezentacje]»

#WracamyDoGry - Przyjechali do Spały w doskonałych humorach:
Fot.: Anna Jabłczyk

Wszyscy przybyli o czasie i byli w dokonałych humorach. Każdy z kadrowiczów mocno zatęsknił za siatkówką, treningami i grą. W Ośrodku Przygotowań Olimpijskich COS w Spale pod wodzą trenera Vitala Heynena rozpoczęło się zgrupowanie kadry siatkarzy.[Reprezentacje]»

Kadra kobiet na sezon 2020 i zgrupowanie w COS OPO Szczyrk
Fot.: CEV

Jacek Nawrocki, trener kadry kobiet, w porozumieniu z Pionem Sportu i Szkolenia PZPS podał skład reprezentacji narodowej na sezon 2020 oraz zgrupowanie w COS OPO Szczyrk, które rozpocznie się 4 czerwca i potrwa do 25 czerwca. W zajęciach weźmie udział szesnaście zawodniczek.[Reprezentacje]»

Karol Kłos: Zgrupowanie pomoże zbudować dobrą atmosferę
Fot.: Sylwia Kuś-Vega

1 czerwca reprezentacja Polski spotka się na zgrupowaniu w Spale. Vital Heynen do kadry powołał dziewiętnastu zawodników. - Wakacje się kończą - śmieje się Karol Kłos, środkowy PGE Skr Bełchatów.[Reprezentacje]»

Mateusz Bieniek: Cieszę się, że spotkamy się w Spale
Fot.: Anna Jabłczyk

Mateusz Bieniek, nowy środkowy PGE Skry Bełchatów, znalazł się w gronie 19 zawodników, którzy pojadą na zgrupowanie reprezentacji Polski do Spały, które na obiektach COS OPO rozpocznie się 1 czerwca i zakończy 13 czerwca.[Reprezentacje]»

Skład reprezentacji Polski mężczyzn na zgrupowanie w COS OPO Spała
Fot.: Anna Jabłczyk

Vital Heynen trener kadry mężczyzn, w porozumieniu z Pionem Sportu i Szkolenia PZPS podał skład reprezentacji narodowej na zgrupowanie w COS OPO Spała, które rozpocznie się 1 czerwca i potrwa do 13 czerwca. W zajęciach weźmie udział dziewiętnastu zawodników.[Reprezentacje]»

Czesi już myślą o przyszłorocznych mistrzostwach Europy
Fot.: FIVB

- Tegoroczny reprezentacyjny sezon będzie nietypowy. Nie zagramy w żadnych turniejach ani meczach towarzyskich. Będziemy trenować przez cały czerwiec. Najpierw popracujemy nad siłą oraz kondycją, a później zaczniemy grać w siatkówkę – mówi Jiří Novák, który przed kilkoma dniami został trenerem czeskiej kadry siatkarzy. Zastąpił na tym stanowisku Michała Nekolę.[Reprezentacje]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane