Najnowsze newsy

Siatkówka » Reprezentacje

Reprezentacje | 2019-09-09 14:48:50 | Nadesłał: Danka Albrecht | Źrodlo: lsk.plps.pl

Siatkarki powitane

Fot.: CEV

W poniedziałek o godz. 9:20 polskie siatkarki wylądowały na lotnisku Chopina w Warszawie. Podopieczne Jacka Nawrockiego wróciły z turnieju finałowego CEV Mistrzostw Europy kobiet, na którym zajęły ostatecznie czwarte miejsce.

Na lotnisku im. Fryderyka Chopina w Warszawie na polskie siatkarki czekały tłumy dziennikarzy, którzy skrupulatnie wypytywali nasze zawodniczki o szczegóły rywalizacji w Turcji. Choć Biało-czerwone wróciły do kraju bez medalu, nikt nie miał wątpliwości, że osiągnęły wynik na miarę swoich możliwości. Podopieczne Jacka Nawrockiego oraz sztab szkoleniowy otrzymali kwiaty i mnóstwo gratulacji.

Jesteśmy z Was dumni!

Nasze siatkarki zakończyły już sezon reprezentacyjny. Teraz kadrowiczki dostaną kilka dni wolnego, a potem wrócą do pracy w klubach. Kolejne zgrupowanie reprezentacji zaplanowane jest na grudzień. Biało-czerwone będą przygotowywać się na nim do kontynentalnego turnieju kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020.

Od piątku z kolei zmagania w europejskim czempionacie zaczynają polscy siatkarze, którzy rywalizować będą w grupie D w Holandii. Polaków czekają mecze z gospodarzami, Czechami, Estonią, Ukrainą i Czarnogórą.

Reprezentacje Polski wspierają Ministerstwo Sportu i Turystyki, PKN ORLEN SA, operator sieci Plus.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane