Najnowsze newsy

Siatkówka » Reprezentacje

Reprezentacje | 2019-08-16 16:51:32 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: plusliga.pl

Nikola Grbić nie jest już trenerem kadry Serbii

Fot.: FIVB

Jak podała w piątek w oficjalnym komunikacie Serbska Federacja Siatkówki - Nikola Grbić nie jest już trenerem kadry Serbii. Przypomnijmy, że szkoleniowiec prowadził reprezentację Serbii od 2015 roku. Wspólnie z zespołem sięgnął po złoty medal Ligi Światowej, a także brązowy medal mistrzostw Europy.

Serbska Federacja Siatkówki wydała krótkim komunikat, w którym poinformowała o zakończeniu współpracy z Nikolą Grbiciem. Treść komunikatu brzmi - "Federacja Siatkówki Serbii i Nikola Grbić, pierwszy trener męskiej reprezentacji Serbii, wspólnie postanowili zakończyć współpracę. Decyzja została podjęta w atmosferze najwyższego szacunku i ma na celu dobro interesu obu stron. Federacja Siatkówki Serbii poinformuje w odpowiednim czasie, kto obejmie stanowisko pierwszego trenera serbskiej drużyny seniorów".

Warto dodać, że w ostatni weekend reprezentacja Serbii nie uzyskała awansu na przyszłoroczne Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020. Podczas turnieju w Bari, Serbowie musieli uznać wyższość Włochów, którzy pokonali ich dość pewnie w trzech setach.

Nikola Grbić trenerem reprezentacji Serbii był od lutego 2015 roku. Pod jego wodzą reprezentacja wygrała Ligę Światową w 2016 roku oraz zdobyła brązowy medal podczas mistrzostw Europy w 2017 roku.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane