Najnowsze newsy

Siatkówka - Mistrzostwa Europy mężczyzn

Rozpoczęła się sprzedaż biletów na #EuroVolleyM!
Fot. pzps.pl/ Piotr Sumara

O 12:00 rozpoczęła się sprzedaż biletów na CEV Mistrzostwa Europy Mężczyzn. Starcia czempionatu Starego Kontynentu będą nie lada gratką dla wszystkich siatkarskich kibiców.[Mistrzostwa Europy mężczyzn]»

Wyniki losowania grup Mistrzostw Europy mężczyzn
Fot.: Karol Zdyb

Po czwartkowej ceremonii losowania w Helsinkach znane są już składy grup CEV EuroVolley Men 2021. Mistrzostwa Starego Kontynentu po raz drugi w historii odbędą się w aż czterech krajach i z udziałem 24 najlepszych drużyn w Europie.[Mistrzostwa Europy mężczyzn]»

Kalendarz CEV Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2021
Fot.: FIVB

Komitet Koordynacyjny CEV Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2021, które rozegrane zostaną w Polsce, Czechach, Estonii i Finlandii zatwierdził ostateczny kalendarz turnieju.[Mistrzostwa Europy mężczyzn]»

Polska współorganizatorem CEV EuroVolley 2021 mężczyzn
Fot.: Karol Zdyb

Polska, Czechy, Estonia i Finlandia – do tych krajów w 2021 roku zawitają CEV Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn. Dla polskich kibiców mamy jednak jeszcze lepsze wiadomości![Mistrzostwa Europy mężczyzn]»

[2019-09-29 19:43:58]
ME mężczyzn: Złota Serbia
Fot.: FIVB

Nikt nie spodziewał się, że w wielkim finale siatkarskich Mistrzostw Europy zmierzą się ekipy Serbii i Słowenii. Fenomenalne półfinały obu drużyn zapowiadały niesamowitą walkę także w finale. Pierwsza partia pokazała, że pewniej na parkiecie czują się Słoweńcy. Kolejne sety padły jednak łupem Serbów, którzy z minuty na minutę prezentowali się coraz lepiej i w konsekwencji opuścili Paryż ze złotymi krążkami europejskiego czempionatu.[Mistrzostwa Europy mężczyzn]»

Vital Heynen: Nie wiem czy moi zawodnicy będą mieli jeszcze siły, aby walczyć w Pucharze Świata
Fot.: Anna Jabłczyk

- Wydaje mi się, że to było chyba najbardziej imponujące lato w polskiej siatkówce, jeśli chodzi o medale. Mam jednak nadzieję, że moi zawodnicy nie są do końca szczęśliwi z tego brązowego medalu, że wiedzą, że stać ich na więcej – przyznał po wczorajszym meczu o brąz szkoleniowiec polskiej reprezentacji, Vital Heynen.[Mistrzostwa Europy mężczyzn]»

Fabian Drzyzga: Fajny jest ten brązowy medal
Fot.: Anna Jabłczyk

Po ośmiu latach Polska wróciła na podium mistrzostw Europy. Wczoraj biało-czerwoni pokonali Francję w trzech setach i zakończyli tegoroczny czempionat Starego Kontynentu z brązowymi krążkami na szyjach.[Mistrzostwa Europy mężczyzn]»

[2019-09-29 11:10:07]
Było co wspominać
Fot.: Anna Szłapa

W tym gronie było co wspominać. Europejska Konfederacja Siatkówki (CEV) na finały kontynentalnego czempionatu zaprosiła do Paryża wielu znakomitych graczy, którzy przed laty odnosili wspaniałe sukcesy. W tym gronie byli obecni m.in. Tomasz Wójtowicz, Dimitar Zlatanov czy Lorenzo Bernardi.[Mistrzostwa Europy mężczyzn]»

Paweł Zatorski: Była w nas ogromna złość
Fot.: FIVB

Polska pokonała Francję 3:0 (26:24, 25:22, 25:21) i wywalczyła brąz mistrzostw Europy. Jest to pierwszy medal na tej imprezie od 2011 roku, kiedy to biało-czerwoni również stanęli na najniższym stopniu podium.[Mistrzostwa Europy mężczyzn]»

Michał Kubiak: Brąz też jest sukcesem
Fot.: FIVB

Polska pokonała Francję 3:0 w meczu o brązowy medal CEV Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn. - Oczywiście przyjechaliśmy na te mistrzostwa po złoto, ale ten brąz też jest sukcesem - powiedział po zakończeniu spotkania Michał Kubiak, kapitan polskiej drużyny.[Mistrzostwa Europy mężczyzn]»

[2019-09-28 19:36:45]
ME mężczyzn: Ludzie z brązu
Fot.: Anna Jabłczyk

Udało się! Po ośmiu latach przerwy na podium siatkarskich Mistrzostw Europy meldują się Polacy. Po nieudanym półfinale ze Słowenią dziś polski team stanął na wysokości zadania i zapisał na swoim koncie brązowe krążki europejskiego czempionat. Znakomite spotkanie rozegrał Leon, który w dużej mierze przyczynił się do końcowego sukcesu całej ekipy. Teraz przed podopiecznymi Vitala Heynena zmagania w Pucharze Świata.[Mistrzostwa Europy mężczyzn]»

[2019-09-26 23:00:24]
ME mężczyzn: Finał dla Słowenii
Fot.: FIVB

Finał Mistrzostw Europy nie dla Polaków. Po fantastycznych meczach w grupie i w fazie pucharowej w najważniejszym pojedynku Biało-czerwoni nie byli w stanie znaleźć sposobu na fantastycznie grających Słoweńców. Gospodarze turnieju dominowali dzisiaj niemal w każdym elemencie. Ich mocna zagrywka i skuteczne ataki zapewniły im udział w najważniejszym meczu turnieju. Podopiecznym trenera Vitala Heynena pozostaje powalczenie o brąz.[Mistrzostwa Europy mężczyzn]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane