Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - PlusLiga

Mateusz Janikowski, Bartosz Pietruczuk i Seweryn Lipiński żegnają się z Gdańskiem
Fot. Magdalena Kudzia

Dwóch przyjmujących i jeden młody środkowy w przyszłym sezonie nie będą reprezentowali barw Trefla Gdańsk. Przyjmującemu Mateuszowi Janikowskiemu kończy się dwuletnie wypożyczenie z VERVY Warszawa ORLEN Paliwa, Seweryn Lipiński przed sezonem 2020/2021 związał się z Treflem rocznym kontraktem, a Bartosz Pietruczuk dołączył do drużyny w styczniu wobec problemów zdrowotnych Mateusza Miki. – Bardzo dziękujemy Mateuszowi, Bartkowi i Sewerynowi za grę w barwach Trefla Gdańsk. Seweryn i Bartek to także gracze, którzy wcześniej występowali w naszych drużynach młodzieżowych. Seweryn ma dopiero 20 lat, więc tym bardziej trzymamy kciuki za jego dalszą siatkarską drogę i będziemy obserwować jego rozwój – mówi prezes Trefla Gdańsk Dariusz Gadomski.[PlusLiga]»

Dawid Ogórek zostaje w GKS-ie Katowice
Fot.: Magdalena Kudzia

Dawid Ogórek zostaje na dłużej w GKS-ie Katowice. Libero to czwarty siatkarz, który zdecydował się na przedłużenie umowy z klubem ze śląska.[PlusLiga]»

Jakub Szymański i Jakub Nowosielski w GKS-ie przez kolejne dwa sezony
Fot.: Magdalena Kudzia

Jakub Szymański i Jakub Nowosielski podpisali z GKSem Katowice nowe, dwuletnie kontrakty.[PlusLiga]»

Siedmiu zawodników opuszcza Jastrzębski Węgiel
Fot. Magdalena Kudzia

Po zakończeniu sezonu 2020/2021 w PlusLidze w Jastrzębskim Węglu następują ruchy kadrowe. Na początek zaprezentowano nazwiska zawodników, których w przyszłym sezonie nie zobaczymy już w barwach klubu oraz tych, którzy nadal mają ważne kontrakty.[PlusLiga]»

Eemi Tervaportti na dłużej w Jastrzębskim Węglu
Fot. Magdalena Kudzia

Jastrzębski Węgiel przedłużył kontrakt z fińskim rozgrywającym Eemim Tervaporttim. Umowa będzie obowiązywać na kolejny sezon z możliwością jej przedłużenia o jeszcze jeden sezon.[PlusLiga]»

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa z brązowymi medalami PlusLigi
Fot. Magdalena Kudzia

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa sezon 2020/2021 PlusLigi zakończyła na trzecim miejscu! Siatkarze Andrei Anastasiego w meczu decydującym o losach brązowych medali pewnie pokonali na wyjeździe PGE Skrę Bełchatów![PlusLiga]»

[2021-04-20 19:54:28]
Jakub Jarosz zostaje w Katowicach
Fot.: Magdalena Kudzia

Kapitan siatkarskiej GieKSy zostaje w klubie ze śląska na trzeci sezon z rzędu. Jakub Jarosz podpisał umowę z GKS-em Katowice na sezon 2021/2022.[PlusLiga]»

Jastrzębski Węgiel mistrzem Polski!
Fot. Magdalena Kudzia

Jastrzębski Węgiel wygrał drugie spotkanie z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:1 (22:25, 25:19, 27:25, 25:23) i po siedemnastu latach zdobył złoty medal PlusLigi sezonu 2020/2021. Nagrodę dla najlepszego zawodnika meczu zdobył Jakub Bucki.[PlusLiga]»

Rywalizacja o brąz trwa nadal. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa przegrała z PGE Skrą
Fot. Magdalena Kudzia

Rywalizacja o brązowe medale PlusLigi wciąż trwa. W rewanżowym meczu o trzecie miejsce VERVA Warszawa ORLEN Paliwa przegrała we własnej hali z PGE Skrą Bełchatów 1-3.[PlusLiga]»

Jeden krok do podium. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa podejmuje PGE Skrę Bełchatów
Fot. Magdalena Kudzia

Siatkarze VERVY Warszawa ORLEN Paliwa już w niedzielę 18 kwietnia mogą zawiesić na szyi brązowe medale mistrzostw Polski. Warunek jest jeden: muszą w Arenie Ursynów po raz drugi pokonać PGE Skrę Bełchatów.[PlusLiga]»

Klemen Čebulj i Fabian Drzyzga na dłużej w Asseco Resovii Rzeszów
Fot. Magdalena Kudzia

Asseco Resovia Rzeszów poinformowała o przedłużeniu kontraktów z dwoma kluczowymi zawodnikami. Fabian Drzyzga w klubie z podkarpacia zostanie do końca sezonu 2023/24, Klemen Čebulj o rok krócej.[PlusLiga]»

Historyczne zwycięstwo w Bełchatowie!
Fot. Magdalena Kudzia

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa postawiła pierwszy krok na drodze po brązowe medale PlusLigi. Siatkarze Andrei Anastasiego po pełnym zwrotów akcji meczu pokonali na wyjeździe 3-2 PGE Skrę Bełchatów.[PlusLiga]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane