Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - PlusLiga

Andrea Gardini trenerem Jastrzębskiego Węgla
Fot.: CEV

Nowym trenerem Jastrzębskiego Węgla został Andrea Gardini. Umowa z włoskim szkoleniowcem będzie obowiązywać do końca obecnego sezonu.[PlusLiga]»

Nikołaj Penczew: dobra okazja do rewanżu
Fot.: Magdalena Kudzia

Rok 2021 jak na razie układa się dokładnie tak, jak sobie zaplanowali w Lubinie. Cuprum rozegrało dwa mecze, w których zdobyło 6 punktów. Przed zespołem kolejne styczniowe starcie. W najbliższą niedzielę Cuprum podejmie Aluron CMC Wartę Zawiercie w 22. kolejce PlusLigi.[PlusLiga]»

Luke Reynolds nie jest już trenerem Jastrzębskiego Węgla
Fot. Magdalena Kudzia

Luke Reynolds z dniem 21 stycznia przestał pełnić funkcję pierwszego trenera Jastrzębskiego Węgla.[PlusLiga]»

Przemysław Stępień: zagraliśmy jedno z najlepszych spotkań w tym sezonie
Fot. Magdalena Kudzia

– Myślę, że dzisiaj zagraliśmy jedno z lepszych spotkań w tym sezonie. Zagraliśmy bardzo dobrze całą drużyną – powiedział Przemysław Stepień po spotkaniu z Jastrzębskim Węglem. Indykpol AZS Olsztyn wygrał u siebie z wiceliderem tabeli PlusLigi.[PlusLiga]»

Klemen Cebulj: musimy krok po kroku robić swoje
Fot.: FIVB

- Chciałbym zostać w klubie, ale to nie jest dobry moment żeby skupiać się na rozmowach transferowych - tak o swojej przyszłości w klubie z Podkarpacia mówi słoweński przyjmujący, Klemen Cebulj.[PlusLiga]»

Pewne zwycięstwo VERVY Warszawa ORLEN Paliwa w Katowicach
Fot. Magdalena Kudzia

W meczu 21. kolejki PlusLigi VERVA Warszawa ORLEN Paliwa pewnie pokonała w Katowicach tamtejszy GKS 3-0. Najlepszym zawodnikiem spotkania wybrany został środkowy gości, Piotr Nowakowski, który zanotował aż osiem punktów blokiem.[PlusLiga]»

Wygrać po raz drugi. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa zmierzy się z GKS-em Katowice
Fot. Magdalena Kudzia

W meczu 21. kolejki PlusLigi w niedzielę 17 stycznia VERVA Warszawa ORLEN Paliwa na wyjeździe zmierzy się z GKS-em Katowice. – Dopiero wróciliśmy ze Śląska, a znów tam jedziemy. Tym razem po 3 punkty – zapowiadają stołeczni siatkarze.[PlusLiga]»

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle lepsza od gości z Suwałk
Fot. Magdalena Kudzia

W meczu 21. kolejki PlusLigi Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle pokonała na własnym terenie Ślepsk Malow Suwałki 3-1. MVP spotkania wybrany został środkowy gospodarzy, Jakub Kochanowski.[PlusLiga]»

Jastrzębski Węgiel ogrywa PGE Skrę Bełchatów
Fot. Magdalena Kudzia

W zaległym meczu 6. kolejki PlusLigi Jastrzębski Węgiel pokonał na wyjeździe PGE Skrę Bełchatów 3-0. MVP spotkania wybrany został libero gości, Jakub Popiwczak.[PlusLiga]»

Indykpol AZS Olsztyn z kompletem punktów
Fot. Magdalena Kudzia

W zaległym spotkaniu 11. kolejki PlusLigi Indykpol AZS Olszyn pokonał Stan Nysa 3-1. Najlepszym zawodnikiem meczu wybrany został Damian Schulz.[PlusLiga]»

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa zrewanżowała się Jastrzębskiemu Węglowi
Fot. Magdalena Kudzia

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa w meczu z Jastrzębskim Węglem powstała jak Feniks z popiołów. Siatkarze Andrei Anastasiego przegrywali już 0-2 i 22:24, ale podnieśli się i po tie-breaku pokonali rywali![PlusLiga]»

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa zagra w Jastrzębiu o 3 punkty i Puchar Polski
Fot. Magdalena Kudzia

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa nie ma chwili wytchnienia. Siatkarze Andrei Anastasiego we wtorek 12 stycznia, 3 dni po wygranym meczu z Indykpolem AZS-em Olsztyn, zmierzą się z Jastrzębskim Węglem. – Czas na kolejny rewanż – zapowiadają.[PlusLiga]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane