Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - PlusLiga

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa w półfinale PlusLigi!
Fot. Magdalena Kudzia

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa zagra w półfinale PlusLigi! Siatkarze Andrei Anastasiego w decydującym meczu pierwszej rundy play-off pokonali 3-0 ekipę Trefla Gdańsk.[PlusLiga]»

Zwycięzca bierze wszystko. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa i Trefl Gdańsk walczą o półfinał
Fot. Magdalena Kudzia

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa może w środę 31 marca awansować do półfinału PlusLigi. Siatkarze Andrei Anastasiego w decydującym, trzecim meczu ćwierćfinałowym na wyjeździe zmierzą się z Treflem Gdańsk. Zwycięzca tego pojedynku zagra o medale, a przegranemu pozostanie walka o piąte miejsce.[PlusLiga]»

Karol Kłos: w półfinale musimy zagrać perfekcyjnie
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

- ZAKSA to trudny i wymagający przeciwnik. Żeby z nim powalczyć, trzeba zagrać perfekcyjnie i mamy tego świadomość - mówi Karol Kłos, środkowy PGE Skry Bełchatów. Spotkanie Grupa Azoty ZAKSA - PGE Skra odbędzie się w sobotę (początek 14.45, Polsat Sport).[PlusLiga]»

Igor Kolaković: Nie znaleźliśmy sposobu na Al Hachdadiego
Fot.: FIVB

Aluron CMC Warta Zawiercie po drugiej porażce z Jastrzębskim Węglem pożegnała się z marzeniami o najlepszej czwórce PlusLigi. Jak przegrane 1:3 domowe spotkanie ocenił trener Igor Kolaković?[PlusLiga]»

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa nadal w grze o półfinał
Fot. Magdalena Kudzia

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa pozostaje w grze o półfinał PlusLigi! Siatkarze Andrei Anastasiego w drugim meczu ćwierćfinałowym zrewanżowali się Treflowi Gdańsk i po długiej, bardzo emocjonującej batalii wygrali 3-2.[PlusLiga]»

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa gotowa na ćwierćfinałowy rewanż z Treflem
Fot. Magdalena Kudzia

Siatkarze VERVY Warszawa ORLEN Paliwa w sobotę 27 marca w rewanżowym meczu ćwierćfinałowym PlusLigi podejmą w Arenie Ursynów ekipę Trefla Gdańsk. – Musimy wygrać to spotkanie – zapowiadają.[PlusLiga]»

W pierwszym ćwierćfinale VERVA Warszawa ORLEN Paliwa słabsza od Trefla Gdańsk
Fot. Magdalena Kudzia

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa w pierwszym meczu ćwierćfinałowym PlusLigi musiała uznać wyższość Trefla Gdańsk. Siatkarze Andrei Anastasiego w Ergo Arenie przegrali 1-3.[PlusLiga]»

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa rozpoczyna walkę o medale PlusLigi
Fot. Magdalena Kudzia

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa staje przed szansą na awans do strefy medalowej PlusLigi. Stołeczni siatkarze w ćwierćfinale zmierzą się z Treflem Gdańsk.[PlusLiga]»

Jan Król: Jeśli chcemy zdobyć medal, musimy wygrywać z każdym
Fot. Magdalena Kudzia

Najlepszym zawodnikiem VERVY Warszawa ORLEN Paliwa w starciu z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle był Jan Król. Rezerwowy atakujący po kontuzji Michała Superlaka dostał szansę gry w podstawowym składzie i w pełni ją wykorzystał.[PlusLiga]»

Porażka VERVY Warszawa ORLEN Paliwa na koniec fazy zasadniczej
Fot. Magdalena Kudzia

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa, grając w eksperymentalnym składzie, nie dała rady Grupie Azoty ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle. Siatkarze trenera Andrei Anastasiego przegrali 0-3 i fazę zasadniczą PlusLigi w sezonie 2020/2021 zakończyli z 45 punktami na koncie.[PlusLiga]»

Na zakończenie fazy zasadniczej PlusLigi VERVA Warszawa ORLEN Paliwa zagra z ZAKSĄ
Fot. Magdalena Kudzia

W swoim ostatnim meczu w fazie zasadniczej sezonu 2020/2021 PlusLigi VERVA Warszawa ORLEN Paliwa zagra na wyjeździe z mistrzem Polski i świeżo upieczonym półfinalistą CEV Ligi Mistrzów – Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Do potyczki dojdzie w niedzielę 7 marca.[PlusLiga]»

Jastrzębianie bez trzech przyjmujących
Do spotkania z Cuprum Lubin zespół Jastrzębskiego Węgla przystąpi osłabiony personalnie z powodu dwóch kontuzji oraz jednego przeziębienia przyjmujących.[PlusLiga]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane