Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - PlusLiga

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa z brązowymi medalami PlusLigi
Fot. Magdalena Kudzia

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa sezon 2020/2021 PlusLigi zakończyła na trzecim miejscu! Siatkarze Andrei Anastasiego w meczu decydującym o losach brązowych medali pewnie pokonali na wyjeździe PGE Skrę Bełchatów![PlusLiga]»

Rywalizacja o brąz trwa nadal. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa przegrała z PGE Skrą
Fot. Magdalena Kudzia

Rywalizacja o brązowe medale PlusLigi wciąż trwa. W rewanżowym meczu o trzecie miejsce VERVA Warszawa ORLEN Paliwa przegrała we własnej hali z PGE Skrą Bełchatów 1-3.[PlusLiga]»

Jeden krok do podium. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa podejmuje PGE Skrę Bełchatów
Fot. Magdalena Kudzia

Siatkarze VERVY Warszawa ORLEN Paliwa już w niedzielę 18 kwietnia mogą zawiesić na szyi brązowe medale mistrzostw Polski. Warunek jest jeden: muszą w Arenie Ursynów po raz drugi pokonać PGE Skrę Bełchatów.[PlusLiga]»

Historyczne zwycięstwo w Bełchatowie!
Fot. Magdalena Kudzia

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa postawiła pierwszy krok na drodze po brązowe medale PlusLigi. Siatkarze Andrei Anastasiego po pełnym zwrotów akcji meczu pokonali na wyjeździe 3-2 PGE Skrę Bełchatów.[PlusLiga]»

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa walczy o brąz i CEV Ligę Mistrzów
Fot. Magdalena Kudzia

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa staje przed szansą wywalczenia brązowego medalu PlusLigi. Stołeczni siatkarze na finiszu rozgrywek zmierzą się z PGE Skrą Bełchatów. Pierwszy mecz rozegrany zostanie w środę 14 kwietnia.[PlusLiga]»

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa zagra o brąz
Fot. Magdalena Kudzia

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa zagra o brązowy medal PlusLigi. Stołeczni siatkarze w drugim półfinałowym meczu ponownie okazali się słabsi od Jastrzębskiego Węgla i przegrali 1-3.[PlusLiga]»

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa chce odwrócić losy półfinałowej rywalizacji z Jastrzębskim Węglem
Fot. Magdalena Kudzia

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa może jeszcze odwrócić losy półfinałowej rywalizacji w PlusLidze. Siatkarze Andrei Anastasiego w rewanżowym meczu w środę 7 kwietnia zmierzą się w Arenie Ursynów z Jastrzębskim Węglem.[PlusLiga]»

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa w półfinale minimalnie słabsza od Jastrzębskiego Węgla
Fot. Magdalena Kudzia

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa była o krok od zwycięstwa w pierwszym meczu półfinałowym PlusLigi. Siatkarze Andrei Anastasiego po kapitalnym, pełnym emocji i zwrotów akcji boju, musieli uznać wyższość Jastrzębskiego Węgla.[PlusLiga]»

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa gra o medale! Czas na pierwszy półfinał
Fot. Magdalena Kudzia

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa rozpoczyna batalię w półfinale PlusLigi. Rywalem siatkarzy Andrei Anastasiego w drodze po złoto mistrzostw Polski będzie Jastrzębski Węgiel. Do pierwszego starcia obu zespołów dojdzie w sobotę 3 kwietnia w Jastrzębiu-Zdroju.[PlusLiga]»

[2021-04-02 18:12:59]
Dawid Ogórek: Doceniamy to, co mamy
Fot.: Magdalena Kudzia

- Bywają różne dni i przychodzi się na trening bardziej zmęczonym lub ma się gorszy dzień, a w GieKSie niezależnie od wszystkiego mocno napędzaliśmy się do pracy i zachowywaliśmy pozytywne nastawienie, co dało efekty - mówił libero Dawid Ogórek, podsumowując sezon 2020/2021 w wykonaniu siatkarskiej GieKSy.[PlusLiga]»

Wojciech Ferens: Uważam, że zasłużyliśmy na więcej niż 11. miejsce w tabeli
Fot. Magdalena Kudzia

Niedzielny mecz z Cerradem Eneą Czarnymi Radom zakończył sezon 2020/2021. Było to drugie spotkanie dwumeczu w walce o 11. miejsce PlusLigi. Mimo zwycięstwa 3:0 i triumfu w złotym secie, w drużynie i tak pozostaje niedosyt. O końcowym rezultacie, dumie ze swojego zespołu, a także największym sukcesie w tym sezonie opowiada przyjmujący Wojciech Ferens.[PlusLiga]»

[2021-04-01 20:00:50]
Ostatni wyjazd Aluronu
Fot. Magdalena Kudzia

Ślepsk Malow Suwałki będzie ostatnim rywalem Aluronu CMC Warty Zawiercie w sezonie 2020/2021. Dwumecz z ekipą z północnego wschodu zadecyduje, kto zajmie siódme, a kto ósme miejsce na koniec rozgrywek. Pierwsze spotkanie odbędzie się w piątek 2 kwietnia o 20:30 w Suwałkach, rewanż 6 dni później w Zawierciu.[PlusLiga]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane