Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2021-03-30 10:58:59 | Nadesłał: Katarzyna Cipcer | Źrodlo: plusliga.pl

Karol Kłos: w półfinale musimy zagrać perfekcyjnie

Fot.: Agnieszka Kaźmierska

- ZAKSA to trudny i wymagający przeciwnik. Żeby z nim powalczyć, trzeba zagrać perfekcyjnie i mamy tego świadomość - mówi Karol Kłos, środkowy PGE Skry Bełchatów. Spotkanie Grupa Azoty ZAKSA - PGE Skra odbędzie się w sobotę (początek 14.45, Polsat Sport).

PGE Skra zameldowała się w najlepszej czwórce PlusLigi.

Karol Kłos: - Spełniliśmy cel na teraz. Cel na przyszłość to medale i jesteśmy na dobrej drodze, żeby o nie powalczyć. Przed nami najtrudniejszy przeciwnik, który mógł się trafić. Szczerze i otwarcie trzeba powiedzieć, że to drużyna z topu europejskiego. Nie mamy nic do stracenia i musimy dać z siebie pełną energię, to, co na treningach w całym sezonie. Przed nami tydzień ciężkiej pracy.

W Rzeszowie PGE Skra zaprezentowała się bardzo dobrze.

- Na pewno zagraliśmy jak drużyna i przede wszystkim równo. Od początku postawiliśmy wysoko poprzeczkę. W dwóch pierwszych setach prowadziliśmy bardzo wysoko. W niektórych elementach można było zagrać dużo lepiej i spokojniej, ale ta gra cieszyła nas i naszych kibiców przed telewizorami. Wybraliśmy chyba dobry moment na taką grę (śmiech). Nie skłamię, jeśli powiem, że był to jeden z naszych najlepszych, jak nie najlepszy mecz w tym sezonie.

Do końca rozgrywek PlusLigi zostało coraz mniej czasu…

- My jeszcze niczego nie wygraliśmy. Na razie awansowaliśmy do półfinału. Mamy na rozkładzie Grupę Azoty ZAKSA. To trudny i wymagający przeciwnik. Żeby z nim powalczyć, trzeba zagrać perfekcyjnie i mamy tego świadomość.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane