Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2021-01-22 23:41:09 | Nadesłał: Katarzyna Cipcer | Źrodlo: plusliga.pl

Taylor Sander: musimy być walczącą drużyną

Fot. Magdalena Kudzia

Taylor Sander w piątkowym meczu PGE Skry Bełchatów z GKS Katowice odebrał pierwszą nagrodę MVP w PlusLidze. Amerykanin znacznie pomógł zespołowi w odniesieniu zwycięstwa 3:1.

Nareszcie odkuliście się po trzech przegranych z rzędu. Jak ocenisz mecz z GKS?

Taylor Sander: - To był dla nas ważny mecz. GKS jest dobrą drużyną, która ostatnio zanotowała znakomite występy z silnymi drużynami. Chcieliśmy wygrać, choć nie było łatwo. Za nami tydzień ciężkich treningów, ale chyba najlepszych w tym roku. Było dla nas ważne, żeby razem walczyć jako drużyna. Bardzo dobrze wypadliśmy w dwóch pierwszych setach. W trzecim rywale się odgryźli, ale chcieliśmy wrócić w czwartym do gry i przejęliśmy kontrolę. I właśnie taką drużyną musimy być: walczącą za klub, za każdego z nas. Mam nadzieję, że z takim nastawieniem wejdziemy też w Ligę Mistrzów.

Otrzymałeś pierwszą nagrodę MVP w PlusLidze.

- Było trudno, chciałem dać drużynie jak najwięcej z siebie i pomóc odnieść zwycięstwo. Gregor też wystawiał mi bardzo dobre piłki, bym mógł być skuteczny w ataku. Czułem się dobrze i chciałem walczyć jak tylko mogę. Każdy z chłopaków mi pomógł i tak właśnie musimy postępować: dawać z siebie wszystko i wspierać się nawzajem.

Przed PGE Skrą trudny turniej Ligi Mistrzów...

- Liga Mistrzów będzie bardzo ważna. Chcemy odnieść zwycięstwo w każdym z trzech meczów. Teraz możemy chwilę się pocieszyć, a potem postaramy się wygrać. Czekam na kolejny trening, bo chcemy dobrze przygotować się na boje z naszymi rywalami. Świetnie będzie zagrać w naszej hali i sprawić, że klub będzie z nas dumny.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane