Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - PlusLiga

Komunikat Zarządu KS Jastrzębski Węgiel
Fot.: Magdalena Kudzia

Zarząd Klubu Sportowego Jastrzębski Węgiel S.A. poinformował o wyrażeniu zgody na odejście Tine Urnauta z zespołu Mistrza Polski. Pełna treść komunikatu poniżej.[PlusLiga]»

Start przygotowań i PreZero Grand Prix PLS
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Dokładnie dwa miesiące przed pierwszym meczem PlusLigi – 2 sierpnia – siatkarze Trefla Gdańsk rozpoczną okres przygotowawczy do sezonu 2021/2022. Początek przygotowań będzie nietypowy, ponieważ już po dwóch dniach treningów drużyna uda się do Krakowa, gdzie od czwartku 5 sierpnia rywalizować będzie w PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki. W kolejnych tygodniach gdańszczan czeka praca w siłowni i hali treningowej ERGO ARENY, a także pięć wyjazdów na dwumecze lub turnieje sparingowe.[PlusLiga]»

Siatkarze PGE Skry wybrali numery na nowy sezon
Fot. Magdalena Kudzia

Do sezonu PlusLigi jeszcze trochę czasu, ale wiemy już, z jakimi numerami zagrają siatkarze PGE Skry. Które wybrali nowi zawodnicy?[PlusLiga]»

Milan Katić ostatnim ogniwem zespołu z Lublina
Fot. Piotr Sumara/PLS

– Moją rolą było zawsze pomóc drużynie w trudnych momentach. Wtedy nie można tylko myśleć o swoich statystykach i indywidualnej grze. Zawsze robiłem wszystko, żeby drużyna wygrała (…) – tak mówił w maju, cytowany przez Polsat Sport, odchodząc z poprzedniego klubu. I w takie oddanie LUK Politechnice Lublin wierzymy! Milan Katić dopełnia Konstelację beniaminka PlusLigi.[PlusLiga]»

Znamy harmonogram przygotowań Jurajskich Rycerzy
Fot. Magdalena Kudzia

Już 2 sierpnia wystartują przygotowania drużyny z Zawiercia do sezonu 2021/2022. W porównaniu do poprzednich lat nowością będzie tygodniowe zgrupowanie w Podgoricy.[PlusLiga]»

Jakub Popiwczak: Na PreZero Grand Prix przyjadę zawsze
Fot.: Magdalena Kudzia

To był najbardziej udany sezon w karierze jednego z najlepszych polskich libero. Zdobył swój wymarzony tytuł mistrza Polski w Lidze Mistrzów Świata, znalazł się ponownie w szerokiej biało-czerwonej kadrze, błyszczał na boiskach PlusLigi. A wcześniej dorzucił jeszcze triumf w pierwszym historycznym PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki. Wygrana na piasku napędziła grę drużyny Jastrzębskiego, więc w drugiej edycji mistrzowie Polski znowu chcą powalczyć o wszystko.[PlusLiga]»

Kolejny mistrz świata w PGE Skrze Bełchatów
Fot. Magdalena Kudzia

Pozycja atakującego w PGE Skrze na sezon 2021/2022 będzie wyjątkowo mocno obsadzona. Do bełchatowskiej drużyny dołącza Damian Schulz, czyli mistrz świata z 2018 roku![PlusLiga]»

Karol Kłos na dłużej w PGE Skrze Bełchatów
Fot. Magdalena Kudzia

To będzie jego dwunasty sezon w barwach PGE Skry. Karol Kłos zdecydował się przedłużyć kontrakt z bełchatowskim klubem i przez kolejne dwa sezony wciąż będzie środkowym żółto-czarnej drużyny.[PlusLiga]»

Gheorghe Cretu nowym trenerem Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Fot. Magdalena Kudzia

Skład Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle na nowy sezon został niemal skompletowany. Posadę szkoleniowca klubowych mistrzów Europy obejmie doskonale znany w PlusLidze – Gheorghe Cretu.[PlusLiga]»

[2021-07-04 16:05:33]
Erik Shoji dołącza do ZAKSY
Fot.: FIVB

Amerykański libero, jako kolejny nowy zawodnik, uzupełni skład Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. – Jestem bardzo podekscytowany możliwością gry w Polsce, do tego w barwach ZAKSY– przyznał Erik Shoji.[PlusLiga]»

Marcin Janusz nowym rozgrywającym ZAKSY
Fot. Magdalena Kudzia

Kolejnym nowym zawodnikiem w Grupie Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle będzie rozgrywający, reprezentant Polski – Marcin Janusz. – Jestem bardzo szczęśliwy i dumny, że w przyszłym sezonie zagram w koszulce ZAKSY – przyznał nowy zawodnik wicemistrza Polski.[PlusLiga]»

Dawid Konarski: Dzięki grze w Zawierciu chcę wrócić do reprezentacji
Fot.: Magdalena Kudzia

Dawid Konarski dołącza do Jurajskiej Armii jako dwukrotny mistrz świata, ale też gracz, który szybko stracił szansę na wyjazd na igrzyska do Tokio. Jakie stawia sobie cele i czego spodziewa się po rywalizacji o miejsce w składzie z Mateuszem Malinowskim?[PlusLiga]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane