Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - ORLEN Liga Kobiet

Justyna Łukasik: Z meczu na mecz rozumiemy się coraz lepiej
Fot.: Karol Zdyb

DPD Legionovia Legionowo w tym sezonie nie przypomina drużyny z poprzednich lat. To młode, zdolne zawodniczki, które walczą na boisku i co najważniejsze wygrywają. - Z meczu na mecz rozumiemy się coraz lepiej i mam nadzieję, że przestoje, które się nam zdarzają już niedługo znikną – mówiła po spotkaniu z #VolleyWrocław Justyna Łukasik, środkowa drużyny z Legionowa.[ORLEN Liga Kobiet]»

Alicia Ogoms dołączyła do BKS Stal Bielsko-Biała
W dzisiejszym meczu z Developresem SkyRes Rzeszów trener Bartłomiej Piekarczyk będzie mógł już skorzystać z nowej środkowej, która dołączyła do BKS Stal Bielsko-Biała. Niemal do ostatniej chwili trwały starania klubu, by zdążyć ze wszystkimi formalnościami potrzebnymi do zgłoszenia 25-letniej zawodniczki, ale w ostateczności udało się tego dokonać, dzięki czemu nowa środkowa bloku będzie mogła zadebiutować w bielskim klubie już dziś! Jest to bardzo ważna informacja z uwagi na kontuzję Eweliny Janickiej, która będzie pauzować przez dłuższy czas.[ORLEN Liga Kobiet]»

Kornelia Moskwa: Chcemy dalej wygrywać
Fot.: Karol Zdyb

BKS Stal Bielsko-Biała świetnie rozpoczął sezon Ligi Siatkówki Kobiet. Na siedem rozegranych spotkań przegrał dwa – w drugiej i trzeciej kolejce. Od tamtej pory odnosi zwycięstwa i jest na fali wznoszącej. - Skupiamy się na naszej grze, chcemy się rozwijać i wygrywać mecze – mówi Kornelia Moskwa, środkowa i kapitan bielskiego zespołu.[ORLEN Liga Kobiet]»

Zuzanna Efimienko-Młotkowska: brakło konsekwencji
Fot.: Karol Zdyb

Zakończyła się zwycięska passa Developresu SkyRes. Zespól z Rzeszowa zatrzymała ekipa Grupy Azoty Chemika Police, która jest teraz jedyną niepokonaną drużyną w LSK.[ORLEN Liga Kobiet]»

[2019-11-21 21:00:04]
LSK: Zapowiedź szóstej kolejki
Fot.: Karol Zdyb

Od piątku do poniedziałku rozgrywane będą mecze szóstej kolejki Ligi Siatkówki Kobiet z grona których na plan pierwszy wysuwa się spotkanie Developresu SkyRes Rzeszów i Grupy Azoty Chemika Police. Oba zespoły nie doznały jeszcze porażki i zdecydowanie prowadzą w tabeli.[ORLEN Liga Kobiet]»

[2019-11-20 21:13:08]
Podsumowanie 5. kolejki spotkań LSK
Fot.: Karol Zdyb

Zespoły Developres SkyRes Rzeszów oraz Grupa Azoty Chemik Police nie doznały jeszcze porażki w rozgrywkach Ligi Siatkówki Kobiet. Pierwszy z nich zgromadził 23 pkt, a drugi 22. Przewaga nad resztą stawki staje się już wyraźna. Trzecie miejsce zajmuje wicemistrz Polski Grot Budowlani Łódź 16, a czwarte obrońca tytułu ŁKS Commercecon Łódź 14.[ORLEN Liga Kobiet]»

[2019-11-11 17:23:59]
Trzecia porażka mistrzyń
Mistrz Polski znów przegrał. Była to trzecia porażka ŁKS-u Commercecon Łódź. Tym razem obrończynie tytułu uległy na wyjeździe DPD Legionovii 0:3. Mistrzynie Polski tylko w trzeciej partii probowały nawiązać walkę ze świetnie spisującymi się podopiecznymi trenera Alessandro Chiappiniego.[ORLEN Liga Kobiet]»

[2019-11-08 12:16:25]
LSK: Program 4. kolejki
Fot.: Karol Zdyb

W rozgrywanej już nieco tradycyjnie na raty czwartej kolejce Ligi Siatkówki Kobiet najtrudniejsze zadanie stoi przed zespołami z Warszawy i Radomia, które nie zaznały jeszcze smaku zwycięstwa w tym sezonie. W rozegranym awansem we wtorek meczu we Wrocławiu wyróżniła się Olivia Różański, która zdobyła dla zwyciężczyń 13 punktów przy prawie 50% skuteczności.[ORLEN Liga Kobiet]»

Wygrać przed własną publicznością
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Już we wtorek siatkarki #VolleyWrocław powalczą o pierwsze w tym sezonie zwycięstwo we własnej hali. Rywalkami wrocławianek będą zawodniczki BKS Stal Bielsko-Biała. Pierwszy gwizdek meczu 4. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet o godzinie 18.00.[ORLEN Liga Kobiet]»

Małgorzata Śmieszek: Przed nami jeszcze wiele grania
Fot.: Karol Zdyb

Liga Siatkówki Kobiet pędzi jak oszalała. Jeszcze niedawno zespoły przygotowywały się do sezonu, dziś mają za sobą już kilka spotkań i wiele zaskakujących wyników. Grot Budowlani Łódź jest jednym z tych zespołów, który ma na koncie same zwycięstwa. – Uzupełniamy się i myślę, że im dłużej będzie trwał sezon, tym lepszą będziemy drużyną – mówi Małgorzata Śmieszek, środkowa wicemistrzyń Polski.[ORLEN Liga Kobiet]»

Czas na rewanż! W niedzielę bydgoszczanki zagrają z Grotem Budowlanymi Łódź
W niedzielę, 3 listopada Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz zagra w Łodzi z miejscowym Grotem Budowlanymi Łódź. Będzie to spotkanie przełożone z rundy rewanżowej.[ORLEN Liga Kobiet]»

Czas na rewanż! W niedzielę bydgoszczanki zagrają z Grotem Budowlanymi Łódź
W niedzielę, 3 listopada Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz zagra w Łodzi z miejscowym Grotem Budowlanymi Łódź. Będzie to spotkanie przełożone z rundy rewanżowej.[ORLEN Liga Kobiet]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane