Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » ORLEN Liga Kobiet

ORLEN Liga Kobiet | 2020-05-14 16:06:18 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: lsk.plps.pl

Developres SkyRes Rzeszów ze srebrnymi medalami

Fot.: Karol Zdyb

W siedzibie sponsora Developresu SkyRes Rzeszów przekazano srebrne medale mistrzostw Polski przedstawicielom drużyny, sztabowi szkoleniowemu oraz prezesom klubu.

W siedzibie firmy Developres SkyRes odbyła się skromna ceremonia przekazania srebrnych medali mistrzostw Polski sezonu 2019/2020. Przedstawicielom klubu wręczali je Paweł Zagumny - prezes Polskiej Ligi Siatkówki, Jacek Kasprzyk - prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej oraz Wiesław Kozieł - pełnomocnik zarządu PLS.

– Na pewno sezon zakończył się niespodziewanie – mówi Rafał Mardoń, prezes Developres SkyRes Rzeszów. – Runda zasadnicza była bardzo dobra w naszym wykonaniu, pokazaliśmy się z dobrej strony. Graliśmy także bardzo dobry mecz z Chemikiem w finale Pucharu Polski, niewiele nam zabrakło, by wygrać. Oczywiście pozostaje trochę niedosytu, lecz z drugiej strony srebro to bardzo dobry wynik, najlepszy w naszej historii. faza play-off może się zawsze zakończyć różnie, więc bardzo cieszymy się z tego, co mamy.

Medale, poza zarządem klubu, odebrały także Gabriela Polańska, Jelena Blagojević, a także trenerzy Stephane Antiga i Bartłomiej Dąbrowski oraz Paulina Peret, kierownik drużyny.

– Cieszę się z tego srebrnego medalu, mój klub nigdy nie był jeszcze tak wysoko na koniec sezonu – mówi Jelena Blagojević. – Pozostaje trochę smutku, bo przez ten wirus musieliśmy skończyć wcześniej. Pracowaliśmy cały sezon dobrze i ciężko, więc to srebro jest zasłużone. Przed rokiem był brąz, teraz drugie miejsce, za rok chcemy walczyć o kolejne cele – dodaje.

– Dziwnie odbiera się medale w takiej sytuacji, bez kibiców, bez całej drużyny, bez imprezy – mówi trener Stephane Antiga. – Ciężko było walczyć z drużyną z Polic, raz wygraliśmy, drugi raz prawie się udało. Cóż, chcieliśmy mieć okazję spróbować jeszcze raz, lecz nie było okazji. Patrząc na całą ligę zespół z Polic zasłużył na złoto – dodaje.

W najbliższych dniach ostatnia część medalowego „tour de Pologne” – złoto dla Grupy Azoty Chemika Police.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane