Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » ORLEN Liga Kobiet

ORLEN Liga Kobiet | 2020-04-30 22:56:39 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: lsk.plps.pl

Aleksandra Wójcik przedłużyła kontrakt

Fot.: Karol Zdyb

Po Klaudii Alagierskiej i Krystynie Strasz kontrakt z ŁKS-em Commercecon Łódź przedłużyła Aleksandra Wójcik! Dla przyjmującej reprezentacji Polski będzie to już trzeci sezon w biało-czerwono-białych barwach. Karuzela transferowa się kręci, rozmowy trwają, a ich efektem są kolejne podpisane kontrakty. Jedną z Wiewiór, które pozostaną na następny sezon w klubie z alei Unii 2 będzie przyjmująca Aleksandra Wójcik.

Przypomnijmy, że Wójcik karierę rozpoczęła w MKS-ie Świdnica. Potem kontynuowała szkolenie w Szkole Mistrzostwa Sportowego PZPS Sosnowiec. Z SMS-u w 2013 roku przeniosła do ekipy z Legionowa, a trzy lata później podpisała kontrakt z Muszynianką Muszyna. W małopolskim klubie spędziła dwa lata, a następnie zdecydowała się przeprowadzkę do Łodzi.

Podpisanie kontraktu z ŁKS-em Commercecon okazało się strzałem w "10". Już w pierwszym wspólnym sezonie odniosła wielki sukces, zdobywając pierwsze w karierze seniorskie mistrzostwo Polski. W sezonie 2019/2020 dołożyła do swojej medalowej kolekcji brązowy krążek MP. Teraz czas na kolejne wyzwania wspólnie z ŁKS-em Commercecon!

- Bardzo cieszę się z przedłużenia kontraktu. To będzie mój trzeci sezon w ŁKS-ie. Poprzednie dwa były najlepszymi w mojej dotychczasowej karierze, co z pewnością ułatwiło rozmowy dotyczące przyszłości. Myślę, że nie będzie zaskoczeniem, jeśli powiem, że w nadchodzącym sezonie życzę sobie i wszystkim naszym wspaniałym kibicom kolejnego medalu. Z ich wsparciem, a naszą ambicją i walką jestem pewna, że dostarczymy wszystkim wielu kolejnych niezapomnianych emocji - skomentowała na gorąco Aleksandra Wójcik.

Nie zapomnijmy, że Aleksandra Wójcik to również reprezentantka naszego kraju. Jej świetna postawa w sezonie 2018/2019 zaowocowała powołaniem przez trenera Jacka Nawrockiego na mistrzostwa Europy. Biało-czerwone wywalczyły w tym turnieju wysokie 4. miejsce.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane