Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » ORLEN Liga Kobiet

ORLEN Liga Kobiet | 2020-04-08 18:39:24 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: lsk.plps.pl

Trzy siatkarki żegnają się z DPD Legionovią

Fot.: Karol Zdyb

W trwającej przerwie międzysezonowej DPD Legionovia Legionowo żegna się z trzema zawodniczkami: Alicją Wójcik, Agnieszką Adamek oraz Magdaleną Karpińską. Środkowa Alicja Wójcik spędziła w klubie trzy ostatnie sezony. Dała się poznać jako pewny punkt zespołu i choć nie zdołała na stałe zagościć w wyjściowej „szóstce”, szkoleniowcy zawsze wiedzieli, że mogą na niej polegać.

– Coś się kończy, coś się zaczyna… – powiedziała Alicja Wójcik. – Dziękuję bardzo za trzy sezony spędzone w Legionowie, było mi niezmiernie miło reprezentować barwy DPD Legionovii. Dziękuję bardzo kibicom, którzy zawsze byli z nami na dobre i złe. Cieszę się, że mogłam być częścią legionowskiej rodziny. Przeżyłam wiele cudownych momentów i na pewno zostaną one w mojej pamięci.

Ekipę DPD Legionovii opuszcza również po dwóch sezonach spędzonych w klubie libero Agnieszka Adamek, która zawsze była gotowa do wejścia na boisko i pomocy w defensywnych aspektach gry.

– Dwa lata spędzone w Legionowie były dla mnie okresem ciężkiej pracy, ale też wielu wspaniałych chwil – powiedziała Agnieszka Adamek. – Dziękuję całemu zespołowi, trenerom, sztabowi oraz klubowi, a w szczególności dziękuję naszym wspaniałym kibicom za wspólnie spędzony czas i nieocenione wsparcie! Do zobaczenia po drugiej stronie siatki oraz mam nadzieję, że kiedyś jeszcze po tej samej!

Po rocznej przygodzie z DPD Legionovią żegna się rozgrywająca Magdalena Karpińska, która będzie kontynuować swoją karierę za granicą.

– Chciałabym bardzo podziękować kibicom za ten sezon – skomentowała rozgrywająca. - Wspólnie stworzyliśmy coś niesamowitego. Doping w pełnej DPD Arenie zapamiętam na długo. Bez was nie byłoby tego historycznego sukcesu. Tymczasem trzymajcie się zdrowo i do zobaczenia!

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane