Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » ORLEN Liga Kobiet

ORLEN Liga Kobiet | 2020-04-09 12:34:41 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: lsk.plps.pl

Paulina Majkowska środkową DPD Legionovii

Fot.: Karol Zdyb

Paulina Majkowska, która wyróżniała się na parkietach I ligi, będzie zawodniczką DPD Legionovii Legionowo - poinformował klub. Mierząca 185 cm wzrostu zawodniczka urodziła się w 1995 roku. Jest wychowanką TPS Rumia, później grała również w barwach takich ekip, jak Gedania Gdańsk, Ekstrim Gorlice i KS Murowana Goślina.

Ostatnie cztery sezony spędziła w szeregach Jokera Mekro Energoremont Świecie, z którym w ostatnich dwóch sezonach wywalczyła mistrzostwo 1. ligi. Majkowska to dwukrotna mistrzyni Polski juniorek w barwach gdańskiej Gedanii.

– Jestem bardzo zadowolona, że w przyszłym sezonie będę reprezentowała barwy DPD Legionovii Legionowo – powiedziała zawodniczka. – Rozwój i rywalizacja na najwyższym poziomie zawsze były moim priorytetem, dlatego cieszę się, że dołączam do drużyny. Jestem pewna, że przyszły sezon przyniesie dużo dobrego. Pozdrawiam wszystkich kibiców DPD Legionovii! Mam nadzieję, że tak, jak ja, czekacie na rozpoczęcie sezonu. Do zobaczenia w Legionowie!

– Paulina to zawodniczka z silną motywacją, ma duże umiejętności zarówno techniczne, jak i fizyczne – mówi trener Alessandro Chiappini. – Ma ważne doświadczenie z parkietów pierwszej ligi. Będzie dużym wsparciem dla naszego zespołu. Przed nią debiut w TAURON Lidze, choć starałem się o jej pozyskanie do swojej ekipy już jako trener w Krakowie!

– Od dłuższego czasu przyglądaliśmy się grze Pauliny – powiedział prezes Konrad Ciejka. – To podstawowa zawodniczka najsilniejszego pierwszoligowca, to bardzo wszechstronna środkowa. Wierzę, że będzie świetnie pasować do naszej ekipy. Od dłuższego czasu przyglądaliśmy się grze Pauliny – powiedział prezes Konrad Ciejka. – To podstawowa zawodniczka najsilniejszego pierwszoligowca, dysponuje bardzo urozmaiconym wachlarzem zagrań ofensywnych. Wierzę, że będzie świetnie pasować do naszej ekipy.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane