Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - I Liga Mężczyzn

KPS Siedlce rozpoczął przygotowania
Fot.: Anna Jabłczyk

21 lipca treningi rozpoczęli siatkarze KPS Siedlce. Drużyna prowadzona przez trenera Mateusza Grabdę przygotowuje się do kolejnego sezonu w TAURON 1. Lidze.[I Liga Mężczyzn]»

Polski Cukier Avia Świdnik rozpoczął przygotowania
Fot.: Anna Jabłczyk

Polski Cukier Avia Świdnik rozpoczął przygotowania do nowego sezonu 2021/22 TAURON 1. Ligi Mężczyzn. Drużyna trenuje w komplecie.[I Liga Mężczyzn]»

[2021-07-20 16:15:55]
Radosław Gil: Dam z siebie wszystko
Fot.: Anna Jabłczyk

Radosław Gil to nowy rozgrywający BBTS Bielsko-Biała, który po latach spędzonych na „obczyźnie” wraca w rodzinne strony. Na parkiecie o miejsce w podstawowym składzie będzie rywalizował z Jarosławem Macionczykiem. Jak się widzi w tej konfrontacji?[I Liga Mężczyzn]»

Grzegorz Bociek atakującym eWinner Gwardii Wrocław
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Grzegorz Bociek, który przez ostatnie lata reprezentował barwy plusligowego Aluron CMC Warty Zawiercie w nadchodzącym sezonie 2021/22 będzie występował w rozgrywkach TAURON 1. Ligi w szeregach drużyny eWinner Gwardii Wrocław![I Liga Mężczyzn]»

Przygotowania drużyn TAURON 1. Ligi Mężczyzn do sezonu 2021/22
Fot.: Anna Jabłczyk

Przełom lipca i sierpnia to czas, kiedy zawodnicy rozpoczynają przygotowania do nowego sezonu ligowego. Przygotowaliśmy szczegółowe zestawienie, kiedy drużyny TAURON 1. Ligi Mężczyzn ruszają z treningami przed rozgrywkami 2021/22, w których rywalizować będzie aż 16 zespołów.[I Liga Mężczyzn]»

LUK Politechnika Lublin mistrzem TAURON 1. Ligi!
Fot. Piotr Sumara/PLS

W trzecim meczu finałowym TAURON 1. Ligi drużyna LUK Politechniki Lublin pokonała BBTS Bielsko-Biała 3-0 i tym samym zakończyła rozgrywki na najwyższym stopniu podium. Oprócz złotych medali podopieczni trenera Dariusza Daszkiewicza wywalczyli prawo gry w PlusLidze. MVP czwartkowego spotkania wybrany został atakujący gospodarzy, Jakub Ziobrowski.[I Liga Mężczyzn]»

Lublinianie z drugim zwycięstwem w finale TAURON 1. Ligi
Fot. Piotr Sumara/PLS

W drugim meczu finałowym TAURON 1. Ligi BBTS Bielsko-Biała przegrał we własnej hali z LUK Politechniką Lublin 2-3. Dla Lublinian było to już drugie zwycięstwo w rywalizacji o złote medale. MVP spotkania wybrany został atakujący gości, Jakub Ziobrowski, który na boisku zmienił Szymona Romacia.[I Liga Mężczyzn]»

LUK Politechnika Lublin udanie rozpoczyna bój o złoto
Fot. Piotr Sumara/PLS

LUK Politechnika Lublin od zwycięstwa rozpoczęła rywalizację w finale TAURON 1. Ligi. W pierwszym meczu podopieczni trenera Dariusza Daszkiewicza pewnie pokonali BBTS Bielsko-Biała 3-0. MVP spotkania wybrany został przyjmujący gospodarzy, Paweł Rusin.[I Liga Mężczyzn]»

LUK Politechnika Lublin w finale TAURON 1. Ligi
Fot. Piotr Sumara/PLS

W drugim meczu półfinałowym TAURON 1. Ligi zespół LUK Politechniki Lublin pokonał eWinner Gwardię Wrocław 3:2 i awansował do finału, w którym zmierzy się z BBTS-em Bielsko-Biała. MVP spotkania został wybrany Paweł Rusin.[I Liga Mężczyzn]»

LUK Politechnika Lublin bliżej finału Tauron 1. Ligi
Fot. Piotr Sumara/PLS

W pierwszym meczu 1/2 finału Tauron 1. Ligi zespół LUK Politechniki Lublin pokonał eWinner Gwardię Wrocław 3:2. MVP spotkania został wybrany David Mehić. Kolejne spotkanie obu ekip zaplanowano na czwartek.[I Liga Mężczyzn]»

LUK Politechnika Lublin z awansem do półfinałów
Fot. Piotr Sumara/PLS

W 3. meczu ćwierćfinałowym zespół LUK Politechniki Lublin pokonał Mickiewicz Kluczbork 3:2 i awansował do półfinału Tauron 1. Ligi, gdzie czeka eWinner Gwardia Wrocław.[I Liga Mężczyzn]»

Mickiewicz Kluczbork wyrównuje stan rywalizacji
Fot. Piotr Sumara/PLS

W 2. meczu ćwierćfinałowym zespół LUK Politechniki Lublin uległ Mickiewiczowi Kluczbork 2:3. O awansie do półfinałów Tauron 1. Ligi zadecyduje trzecie starcie.[I Liga Mężczyzn]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane