Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie

Komunikat Zarządu KS Jastrzębski Węgiel
Fot.: Magdalena Kudzia

Zarząd Klubu Sportowego Jastrzębski Węgiel S.A. poinformował o wyrażeniu zgody na odejście Tine Urnauta z zespołu Mistrza Polski. Pełna treść komunikatu poniżej.[PlusLiga]»

KPS Siedlce rozpoczął przygotowania
Fot.: Anna Jabłczyk

21 lipca treningi rozpoczęli siatkarze KPS Siedlce. Drużyna prowadzona przez trenera Mateusza Grabdę przygotowuje się do kolejnego sezonu w TAURON 1. Lidze.[I Liga Mężczyzn]»

Start przygotowań i PreZero Grand Prix PLS
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Dokładnie dwa miesiące przed pierwszym meczem PlusLigi – 2 sierpnia – siatkarze Trefla Gdańsk rozpoczną okres przygotowawczy do sezonu 2021/2022. Początek przygotowań będzie nietypowy, ponieważ już po dwóch dniach treningów drużyna uda się do Krakowa, gdzie od czwartku 5 sierpnia rywalizować będzie w PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki. W kolejnych tygodniach gdańszczan czeka praca w siłowni i hali treningowej ERGO ARENY, a także pięć wyjazdów na dwumecze lub turnieje sparingowe.[PlusLiga]»

Wicemistrzynie Polski zaczynają 26 lipca
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Wicemistrzynie Polski siatkarki Developresu SkyRes Rzeszów przygotowania do nowego sezonu rozpoczną 26 lipca. Na pierwszych treningach Stephane Antiga będzie miał zespół w okrojonym składzie. Do dyspozycji będzie 10 zawodniczek.[ORLEN Liga Kobiet]»

Siatkarze PGE Skry wybrali numery na nowy sezon
Fot. Magdalena Kudzia

Do sezonu PlusLigi jeszcze trochę czasu, ale wiemy już, z jakimi numerami zagrają siatkarze PGE Skry. Które wybrali nowi zawodnicy?[PlusLiga]»

Milan Katić ostatnim ogniwem zespołu z Lublina
Fot. Piotr Sumara/PLS

– Moją rolą było zawsze pomóc drużynie w trudnych momentach. Wtedy nie można tylko myśleć o swoich statystykach i indywidualnej grze. Zawsze robiłem wszystko, żeby drużyna wygrała (…) – tak mówił w maju, cytowany przez Polsat Sport, odchodząc z poprzedniego klubu. I w takie oddanie LUK Politechnice Lublin wierzymy! Milan Katić dopełnia Konstelację beniaminka PlusLigi.[PlusLiga]»

Polski Cukier Avia Świdnik rozpoczął przygotowania
Fot.: Anna Jabłczyk

Polski Cukier Avia Świdnik rozpoczął przygotowania do nowego sezonu 2021/22 TAURON 1. Ligi Mężczyzn. Drużyna trenuje w komplecie.[I Liga Mężczyzn]»

Znamy harmonogram przygotowań Jurajskich Rycerzy
Fot. Magdalena Kudzia

Już 2 sierpnia wystartują przygotowania drużyny z Zawiercia do sezonu 2021/2022. W porównaniu do poprzednich lat nowością będzie tygodniowe zgrupowanie w Podgoricy.[PlusLiga]»

[2021-07-20 16:15:55]
Radosław Gil: Dam z siebie wszystko
Fot.: Anna Jabłczyk

Radosław Gil to nowy rozgrywający BBTS Bielsko-Biała, który po latach spędzonych na „obczyźnie” wraca w rodzinne strony. Na parkiecie o miejsce w podstawowym składzie będzie rywalizował z Jarosławem Macionczykiem. Jak się widzi w tej konfrontacji?[I Liga Mężczyzn]»

Jakub Popiwczak: Na PreZero Grand Prix przyjadę zawsze
Fot.: Magdalena Kudzia

To był najbardziej udany sezon w karierze jednego z najlepszych polskich libero. Zdobył swój wymarzony tytuł mistrza Polski w Lidze Mistrzów Świata, znalazł się ponownie w szerokiej biało-czerwonej kadrze, błyszczał na boiskach PlusLigi. A wcześniej dorzucił jeszcze triumf w pierwszym historycznym PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki. Wygrana na piasku napędziła grę drużyny Jastrzębskiego, więc w drugiej edycji mistrzowie Polski znowu chcą powalczyć o wszystko.[PlusLiga]»

Grzegorz Bociek atakującym eWinner Gwardii Wrocław
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Grzegorz Bociek, który przez ostatnie lata reprezentował barwy plusligowego Aluron CMC Warty Zawiercie w nadchodzącym sezonie 2021/22 będzie występował w rozgrywkach TAURON 1. Ligi w szeregach drużyny eWinner Gwardii Wrocław![I Liga Mężczyzn]»

Przygotowania drużyn TAURON 1. Ligi Mężczyzn do sezonu 2021/22
Fot.: Anna Jabłczyk

Przełom lipca i sierpnia to czas, kiedy zawodnicy rozpoczynają przygotowania do nowego sezonu ligowego. Przygotowaliśmy szczegółowe zestawienie, kiedy drużyny TAURON 1. Ligi Mężczyzn ruszają z treningami przed rozgrywkami 2021/22, w których rywalizować będzie aż 16 zespołów.[I Liga Mężczyzn]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane